Zabiegi wyszczuplające - Gliwice

Ćwiczenia w połączeniu z odpowiednią dietą przynoszą satysfakcjonujące rezultaty. Warto jednak skorzystać również z możliwości jakie dają nam zabiegi wyszczuplające. Odpowiednio skoncentrowane preparaty, profesjonalny sprzęt, nowości w medycyny estetycznej ułatwiają nam dbanie sylwetkę i osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

Zabiegi wyszczuplające - zakres

Nasza oferta obejmuje zarówno zabiegi wyszczuplające z wykorzystaniem bandaży Arosha, jak też elektrostymulacje i różnego rodzaju zabiegi na cellulit.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 BANDAŻE AROSHA

Arosha to renomowana marka, która oferuje specjalistyczne bandaże wykorzystywane w zabiegach wyszczuplających. Wykonane z delikatnej bawełny nasączonej odpowiednią kompozycją składników aktywnych, pomagają osiągnąć zadowalające efekty.

W naszym gabinecie kosmetycznym wykorzystujemy kilka rodzajów bandaży Arosha – tak, aby zabieg wyszczuplający był dopasowany pod kątem oczekiwań Klienta.

RODZAJE BANDAŻY:              arosha2

 • SLIM-CEL 

  To zabieg wyszczuplający, którego działanie polega na pobudzaniu metabolizmu trójglicerydów. Wykorzystywane w kuracji bandaże Arosha zawierają takie substancje jak:

  • kofeina – przyspiesza metabolizm tłuszczów, wspomaga naturalny drenaż, ułatwia detoksykację
  • guarana – usprawnia proces lipolizy tłuszczów, redukuje uczucie ciężkich nóg
  • brunatne algi – pomaga usunąć zbędne produkty przemiany materii, przyspiesza metabolizm tłuszczów.
 • CEL-TERM 

  To zabieg na cellulit, dzięki któremu można pozbyć się tej uciążliwej przypadłości. Wykorzystywane w tej kuracji bandaże nasączone są takimi składnikami aktywnymi jak:

  • kofeina – przyspiesza metabolizm tłuszczów, pomaga usunąć zbędne produkty przemiany materii,
  • brązowa alga – wspomaga naturalny drenaż
  • wąkorota azjatycka – stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, zapobiega powstawaniu rozstępów.

  Tego rodzaju bandaże Arosha zostały wzbogacone substancją o działaniu rozgrzewającym.

  Aby uzyskać zadowalające rezultaty, zalecamy wykonywać 1-3 zabiegi tygodniowo.

  Cena: 1 zab. 215 zł, w serii 8 zabiegów jeden zabieg gratis

   

  MONTIBELLO - ZABIEGI

  Tego rodzaju zabiegi wyszczuplające przeprowadzane są w oparciu o ekskluzywne preparaty marki Montibello

  SLIM & SCULPT - kuracja wyszczuplająca

  To kuracja wyszczuplająca, w której wykorzystujemy preparaty z linii Slim & Sculpt. Kosmetyki zawierają kompleks LIPO-DIET COMPLEX, dzięki któremu możliwe jest zmniejszenie objętości ciała oraz wymodelowanie kształtu.

  CEL:

  - zapobieganie namnażaniu się adipocytów,

  - zapobieganie odkładaniu się komórek tłuszczowych,

  - wspomaganie spalanie adipocytów.

  CENA: 260 zł

   

  SLIM & SCULPT - kuracja antycellulitowa

  To zabieg na cellulit, podczas którego wykorzystujemy kosmetyki Montibello z linii Slim & Sculpt. Zawarty w nich kompleks SVELT D-TOX COMPLEX ułatwia usuwanie produktów przemiany materii, zmniejsza objętość komórek tłuszczowych oraz stymuluje mikrokrążenie.

  CEL:

  - zwalczanie cellulitu,

  - modelowanie kształtu ciała,

  - wspomaganie mobilizacji układu krążenia.

  CENA: 260 zł

   

  BODYSLIM

  Linia produktów Bodyslim jest przeznaczona do zwalczania bolesnego cellulitu lub terapią przygotowującą do kuracji mającej na celu redukcję cellulitu i depozytów tłuszczu w zaawansowanych stadiach. Produkty zawierają kompleks NEUROCAVITATION SYSTEM wspomagający detoksykację komórek i tkanek w celu zmniejszenia adipocytów, a tym samym rozluźnienia tkanki tłuszczowej i stymulowania mikrokrążenia.

  CEL:

  - wymodelowanie sylwetki,

  - rozluźnienie tkanki tłuszczowej,

  - wspomaganie spalania tłuszczu,

  - odprowadzenie nadmiernej ilości toksyn,

  - zapobieganie efektowi jo-jo.

  CENA: 260 zł

   

  ELEKTROSTYMULACJA

  CAŁE CIAŁO 45 min: 85 zł
  promocja-elekto


  1 obszar czas 30 min: 65 zł


  2 obszary 30 min: 75 zł

  Elektrostymulacja jest całkowicie bezbolesnym zabiegiem modelującym ciało. Dzięki niemu, bez męczących ćwiczeń fizycznych, można zredukować masę ciała, a nawet pozbyć się nieestetycznego cellulitu. Elektrostymulacja polega na wywoływaniu skurczu mięśni, za pomocą prądu o niskiej częstotliwości. Choć może brzmieć to nieprzyjemnie i niebezpiecznie, to zabieg modelujący ciało jest nie tylko niegroźny, ale też pozwala uzyskać efekt podobny do ćwiczeń fizycznych. Elektrostymulacja jest szczególnie polecana w miejscach ciała, w których w większości odkłada się trudna do pozbycia się tkanka tłuszczowa. Dodatkowo, elektrostymulacja poprawia krążenie, dotlenia skórę, a także wpływa pozytywnie na metabolizm.

  Zadbaj o piękną sylwetkę i zdrową skórę już dziś i skorzystaj z zabiegu elektrostymulacji w naszym salonie w Gliwicach!

   

promocje

PROMOCJE !!!

 

 

SERIA ZABIEGÓW PRZY UŻYCIU KWASU MIGDAŁOWEGO, który ma działanie antybakteryjne, rozjaśniające i odnawiające !!! Tylko teraz 5 zabiegów + 1 zabieg gratis !!! 

 

BANDAŻE AROSHA - bezbolesna i skuteczna terapia w przypadku problemów z cellulitem, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej  - tylko teraz 10% rabatu !!!