Zabiegi wyszczuplające

Ćwiczenia w połączeniu z odpowiednią dietą przynoszą satysfakcjonujące rezultaty. Warto jednak skorzystać również z możliwości jakie dają nam zabiegi wyszczuplające. Odpowiednio skoncentrowane preparaty, profesjonalny sprzęt, nowości w medycyny estetycznej ułatwiają nam dbanie sylwetkę i osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Nasza oferta obejmuje zarówno zabiegi wyszczuplające z wykorzystaniem bandaży Arosha, jak też elektrostymulacje i różnego rodzaju zabiegi na cellulit.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 BANDAŻE AROSHA

Pielęgnacja AROSHA sprawi, że będziesz dumna ze swojego ciała. Specjalistyczna formuła jest doskonałą i skuteczną bronią w walce z niedoskonałościami ciała. Zabiegi z wykorzystaniem tych kosmetyków są wysoce skuteczne w walce z cellulitem. Mają działanie ujędrniające, modelujące, nawilżające. Doskonale radzą sobie również z oznakami starzenia się skóry. AROSHA to jedyna światowa marka posiadająca w swojej ofercie tak szeroką gamę produktów, składającą się z różnego rodzaju preparatów oraz dwóch linii bandaży – przeznaczonych do zabiegów na ciało. Kluczowym produktem linii AROSHA, są wspomniane już bandaże wykonane z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami. Koncepcja marki, związana z kuracjami polegającymi na owijaniu ciała bandażami z aktywnymi substancjami, wynika z potrzeby modelowania sylwetki i coraz większym zainteresowaniem tego typu zabiegami. Ciało otulone w kokon z aktywnymi składnikami przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry. Owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje”.

RODZAJE BANDAŻY:              arosha2

  • SLIM-CEL  to zabieg wyszczuplający, który ma działania modelujące i wyszczuplające sylwetkę, poprzez stymulację mechanizmu rozkładu trójglicerydów. Zawarta w bandażach kofeina, wspomaga naturalny drenaż, detoksykację i przyspiesza metabolizm spalania tłuszczów. Guarana usprawnią proces lipolizy trójglicerydów. Wyciąg z kasztanowca ochrania naczynia włosowate, stymuluje naturalny drenaż oraz niweluje uczucie ciężkich nóg, zaś brązowa alga detoksykuje, usuwając metabolity oraz przyspiesza metabolizm tłuszczów.
  • CEL-TERM  jest zabiegiem antycellulitowym, który stymuluje metabolizm i wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. W celu zintensyfikowania efektów zabiegu, bandaże zawierają dodatkowo substancję rozgrzewającą, która powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych dodatkowo wzmaga przenikanie związków aktywnych. Zabieg pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, stymulując drenaż. Zawarte w bandażach: kofeina oraz brązowa alga wspomagają naturalny drenaż, detoksykację oraz przyspieszają metabolizm tłuszczów. Wąkrota azjatycka wpływa korzystnie na sprężystość skóry, zapobiegając powstawaniu rozstępów, a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

Częstotliwość powtarzania procedur wynosi od jednego do trzech zabiegów tygodniowo. W zależności od stopnia zaawansowania problemu i reakcji skóry na zabieg.

Cena: 1 zab. 215 zł, w serii 8 zabiegów jeden zabieg gratis

 

BODY SCULP DESTOCK  - zabieg wyszczuplający, modelujący sylwetkęliposukcjakawitacyjna zdjecie

Modeluje sylwetkę i redukuje objętości poprzez aktywację procesów spalania tłuszczu oraz ułatwia jego eliminację z komórek(likwidacja cellulitu). Poprawia koloryt, a także  wygląd opuchniętej skóry wywołany zastojem wodnym w organizmie.

Dla uzyskania optymalnych efektów zalecane jest wykonanie 6 zabiegów, co najmniej raz w tygodniu. Czas zabiegu wynosi około 75 min.

CENA 250 PLN, w serii 6 zabiegów jeden zabieg gratis

 

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA NA CIAŁO

Brushing + koncentrat wprowadzany za pomocą mezoterapii bezigłowej (drenujący/ujędrniający/antycellulitowy/wyszczuplający/likwidujący rozstępy)

CENA 150 PLN

 

MONTIBELLO

 

SLIM & SCULPT - kuracja wyszczuplająca

Linia kosmetyków Slim & Sculpt zawiera kompleks LIPO-DIET COMPLEX, który został opracowany w celu zmniejszenia objętości ciała i wymodelowania jego kształtu.

CEL:

- zapobieganie namnażaniu się adipocytów,

- zapobieganie odkładaniu się komórek tłuszczowych,

- wspomaganie spalanie adipocytów.

CENA: 260 zł

 

SLIM & SCULPT - kuracja antycellulitowa

Linia produktów Slim & Sculpt zawiera kompleks SVELT D-TOX COMPLEX, który doskonale wspomaga detoksykację komórek zmienionej tkanki, redukcję objętości adipocytów, rozluźnienie tkanki tłuszczowej oraz stymuluje mikrokrążenie.

CEL:

- zwalczanie cellulitu,

- modelowanie kształtu ciała,

- wspomaganie mobilizacji układu krążenia.

CENA: 260 zł

 

BODYSLIM

Linia produktów Bodyslim jest przeznaczona do zwalczania bolesnego cellulitu lub terapią przygotowującą do kuracji mającej na celu redukcję cellulitu i depozytów tłuszczu w zaawansowanych stadiach. Produkty zawierają kompleks NEUROCAVITATION SYSTEM wspomagający detoksykację komórek i tkanek w celu zmniejszenia adipocytów, a tym samym rozluźnienia tkanki tłuszczowej i stymulowania mikrokrążenia.

CEL:

- wymodelowanie sylwetki,

- rozluźnienie tkanki tłuszczowej,

- wspomaganie spalania tłuszczu,

- odprowadzenie nadmiernej ilości toksyn,

- zapobieganie efektowi jo-jo.

CENA: 260 zł

 

ELEKTROSTYMULACJA

1obszar czas 45 min: 
- Biust       40 PLN                        promocja-elekto
- Brzuch    40 PLN
- Ramiona 40 PLN
- Pośladki  40 PLN
- Uda          40 PLN
-dowolny 1 obszar   40 PLN


2 obszary czas 45 min:
-pośladki + uda      50 PLN
-biust + ramiona    50 PLN
-Brzuch + pośladki 50 PLN
-dowolne 2 obszary 50 PLN


3 obszary 45 min
- Całe nogi (Łydki + Uda +pośladki)  65 PLN
-brzuch+uda+pośladkI      65 PLN
-brzuch+biust+ramiona     65 PLN
-dowolne 3 obszary           65PLN


- Całe ciało (brzuch+uda+pośladki+ramiona+biust) 85 PLN


Wykonywane w serii  5-10-15 zabiegów
5 zabiegów - 10% rabatu
10 zabiegów - 15% rabatu
15 zabiegów - 20% rabatu

 

promocje

PROMOCJE - SIERPIEŃ !!

Zabiegi na twarz:

MONTIBELLO OXYGEN terapia dotleniająca tylko teraz 199 zł zamiast 240 zł 

SKEYNDOR ETERNAL terapia anti-age  tylko teraz 189 zł  zamiast 230zł

MONTIBELLO HYDRIUM  zabieg intensywnie nawilżający tylko teraz 149 zł  zamiast 190 zł

DODATKOWO peeling kawitacyjny do zabiegu tylko teraz 20 zł zamiast 40 zł

Zabiegi na ciało:

Peeling ciała + maska na całe ciało z przemasowaniem tylko teraz 109 zł