Zabiegi wyszczuplające

Ćwiczenia w połączeniu z odpowiednią dietą przynoszą satysfakcjonujące rezultaty. Warto jednak skorzystać również z możliwości jakie dają nam zabiegi wyszczuplające. Odpowiednio skoncentrowane preparaty, profesjonalny sprzęt, nowości w medycyny estetycznej ułatwiają nam dbanie sylwetkę i osiągnięcie wymarzonej sylwetki. Nasza oferta obejmuje zarówno zabiegi wyszczuplające z wykorzystaniem bandaży Arosha, jak też elektrostymulacje i różnego rodzaju zabiegi na cellulit.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 BANDAŻE AROSHA

Pielęgnacja AROSHA sprawi, że będziesz dumna ze swojego ciała. Specjalistyczna formuła jest doskonałą i skuteczną bronią w walce z niedoskonałościami ciała. Zabiegi z wykorzystaniem tych kosmetyków są wysoce skuteczne w walce z cellulitem. Mają działanie ujędrniające, modelujące, nawilżające. Doskonale radzą sobie również z oznakami starzenia się skóry. AROSHA to jedyna światowa marka posiadająca w swojej ofercie tak szeroką gamę produktów, składającą się z różnego rodzaju preparatów oraz dwóch linii bandaży – przeznaczonych do zabiegów na ciało. Kluczowym produktem linii AROSHA, są wspomniane już bandaże wykonane z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami. Koncepcja marki, związana z kuracjami polegającymi na owijaniu ciała bandażami z aktywnymi substancjami, wynika z potrzeby modelowania sylwetki i coraz większym zainteresowaniem tego typu zabiegami. Ciało otulone w kokon z aktywnymi składnikami przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło. Tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry. Owinięcie w bandaż zapewnia jedynie “kontrolowaną kompresje”.

RODZAJE BANDAŻY:              arosha2

  • SLIM-CEL  to zabieg wyszczuplający, który ma działania modelujące i wyszczuplające sylwetkę, poprzez stymulację mechanizmu rozkładu trójglicerydów. Zawarta w bandażach kofeina, wspomaga naturalny drenaż, detoksykację i przyspiesza metabolizm spalania tłuszczów. Guarana usprawnią proces lipolizy trójglicerydów. Wyciąg z kasztanowca ochrania naczynia włosowate, stymuluje naturalny drenaż oraz niweluje uczucie ciężkich nóg, zaś brązowa alga detoksykuje, usuwając metabolity oraz przyspiesza metabolizm tłuszczów.
  • CEL-TERM  jest zabiegiem antycellulitowym, który stymuluje metabolizm i wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. W celu zintensyfikowania efektów zabiegu, bandaże zawierają dodatkowo substancję rozgrzewającą, która powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych dodatkowo wzmaga przenikanie związków aktywnych. Zabieg pomaga usunąć zastoje płynów i toksyn z organizmu, stymulując drenaż. Zawarte w bandażach: kofeina oraz brązowa alga wspomagają naturalny drenaż, detoksykację oraz przyspieszają metabolizm tłuszczów. Wąkrota azjatycka wpływa korzystnie na sprężystość skóry, zapobiegając powstawaniu rozstępów, a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

Częstotliwość powtarzania procedur wynosi od jednego do trzech zabiegów tygodniowo. W zależności od stopnia zaawansowania problemu i reakcji skóry na zabieg.

Cena: 1 zab. 215 zł, w serii 8 zabiegów jeden zabieg gratis

 

MONTIBELLO

 

SLIM & SCULPT - kuracja wyszczuplająca

Linia kosmetyków Slim & Sculpt zawiera kompleks LIPO-DIET COMPLEX, który został opracowany w celu zmniejszenia objętości ciała i wymodelowania jego kształtu.

CEL:

- zapobieganie namnażaniu się adipocytów,

- zapobieganie odkładaniu się komórek tłuszczowych,

- wspomaganie spalanie adipocytów.

CENA: 260 zł

 

SLIM & SCULPT - kuracja antycellulitowa

Linia produktów Slim & Sculpt zawiera kompleks SVELT D-TOX COMPLEX, który doskonale wspomaga detoksykację komórek zmienionej tkanki, redukcję objętości adipocytów, rozluźnienie tkanki tłuszczowej oraz stymuluje mikrokrążenie.

CEL:

- zwalczanie cellulitu,

- modelowanie kształtu ciała,

- wspomaganie mobilizacji układu krążenia.

CENA: 260 zł

 

BODYSLIM

Linia produktów Bodyslim jest przeznaczona do zwalczania bolesnego cellulitu lub terapią przygotowującą do kuracji mającej na celu redukcję cellulitu i depozytów tłuszczu w zaawansowanych stadiach. Produkty zawierają kompleks NEUROCAVITATION SYSTEM wspomagający detoksykację komórek i tkanek w celu zmniejszenia adipocytów, a tym samym rozluźnienia tkanki tłuszczowej i stymulowania mikrokrążenia.

CEL:

- wymodelowanie sylwetki,

- rozluźnienie tkanki tłuszczowej,

- wspomaganie spalania tłuszczu,

- odprowadzenie nadmiernej ilości toksyn,

- zapobieganie efektowi jo-jo.

CENA: 260 zł

 

ELEKTROSTYMULACJA

CAŁE CIAŁO 45 min: 85 zł
promocja-elekto


1 obszar czas 30 min: 65 zł


2 obszary 30 min: 75 zł

Elektrostymulacja jest całkowicie bezbolesnym zabiegiem modelującym ciało. Dzięki niemu, bez męczących ćwiczeń fizycznych, można zredukować masę ciała, a nawet pozbyć się nieestetycznego cellulitu. Elektrostymulacja polega na wywoływaniu skurczu mięśni, za pomocą prądu o niskiej częstotliwości. Choć może brzmieć to nieprzyjemnie i niebezpiecznie, to zabieg modelujący ciało jest nie tylko niegroźny, ale też pozwala uzyskać efekt podobny do ćwiczeń fizycznych. Elektrostymulacja jest szczególnie polecana w miejscach ciała, w których w większości odkłada się trudna do pozbycia się tkanka tłuszczowa. Dodatkowo, elektrostymulacja poprawia krążenie, dotlenia skórę, a także wpływa pozytywnie na metabolizm.

Zadbaj o piękną sylwetkę i zdrową skórę już dziś i skorzystaj z zabiegu elektrostymulacji w naszym salonie w Gliwicach!

 

promocje

PROMOCJE - KWIECIEŃ !!!

ZABIEGI NA TWARZ

SKEYNDOR Power Hialuronic terapia nawilżająca tylko teraz 190 zł zamiast 220 zł

AROSHA FACE zabiegi rozświetlające i anti - age tylko teraz 180 zł

 

ZABIEGI NA CIAŁO

MONTIBELLO SLIM & SCULPT terapia antycellulitowa tylko teraz 40% taniej

BANDAŻE AROSHA zabiegi wyszczuplające i wygładzające tylko teraz 15% taniej