Zabiegi na twarz i ciało – blog

Z przyjemnością prezentujemy Państwu naszego bloga. Znajdą tu Państwo wiele cennych informacji na temat zabiegów na twarz i ciało oraz preparatów stosowanych w medycynie estetycznej. Pragniemy podzielić się naszą profesjonalną wiedzą z zakresu kosmetologii i dostarczyć Państwu dawki informacji zarówno na temat najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych, jak też tych mniej znanych. Osoby zainteresowane nowościami w świecie kosmetycznym również znajdą tu wiele istotnych informacji dotyczących branży kosmetycznej.

 

Zapraszamy serdecznie!


Pomysł na prezen­t: masaż!

 

 

masaz

 

 

Zastanawiasz się nad fajnym prezentem dla bliskiej osoby? Zafunduj jej profesjonalny masaż w dobrym salonie SPA. W szerokiej ofercie masaży każdy znajdzie coś dla siebie. Taki prezent gwarantuje niezapomniane wrażenia. Podczas masażu jubilat będzie mógł poczuć się jak najważniejsza osoba na świecie. Dobry salon SPA to nie tylko profesjonalny zabieg, ale cisza i atmosfera relaksu pozwalająca na zapomnienie o zewnętrznym świecie choćby na godzinę.

Plusy i minusy manicure hybrydowego

 

 

manicure

 

 

Manicure hybrydowy jest jednym z najczęściej wykonywanych manicure w salonach kosmetycznych. Jest on idealnym kompromisem pomiędzy naturalnie wyglądającym manicure zrobionym zwykłym lakierem, a wytrzymałością i długotrwałością manicure żelowego. Jakie są jego podstawowe wady i zalety?

Jak zrobić modny letni pedicure?

 

 

pedicure

 

 

Makijaż a wiek i typ urody

Nie istnieje jeden idealny makijaż ślubny. Każdy wiek i typ urody rządzi się swoimi prawami. Dojrzałym paniom z reguły nie pasują cienie metaliczne. Podkreślają one załamania skóry na przykład w opadającym kąciku oka, który raczej powinno się „wyciągnąć” do góry. Większości z niech nie pasują również pastele, które za to idealnie sprawdzają się u dziewcząt młodych, o świeżych, delikatnych rysach twarzy. Oczywiście nawet od tych reguł istnieją wyjątki. Makijaż ślubny musi być widoczny i wyraźny, jednak nie ostentacyjny i mocny. W miarę możliwości powinien wyglądać naturalnie. Przyjęcie ślubne to nie dyskoteka, dlatego nadmiar kolorów na twarzy może być pretensjonalny.

Podstawowe zasady

Oczywiście makijaż ma podkreślać atuty kobiety i maskować mankamenty urody. Dlatego też makijażystka będzie starała się optycznie powiększyć małe oczy, podkreślić rozmytą linię warg, czy idealnie zatuszować niedoskonałości skóry. Niezmienna jest zasada, którą kobiety znają ze zwykłego makijażu: tylko jeden element twarzy może być podkreślony bardzo mocno: albo oczy, albo usta. Jeśli więc kobiecie marzą się usta w kolorze intensywnej fuksji, gdyż taką ma przepaskę w sukni ślubnej, nie powinna ona mieć za mocno podkreślonych oczu. Dobra makijażystka będzie potrafiła pomalować je tak, że osiągnie zamierzony „efekt wow”, podczas gdy postronnym osobom będzie wydawało się, że są one lekko muśnięte cieniami w naturalnych kolorach. Ponadto, makijaż ślubny powinien być wykonywany dobrej jakości kosmetykami. Musi on przetrwać całą nos szalonej zabawy, a także łzy szczęścia i wzruszeń. Niedopuszczalne jest nawet minimalne obsypywanie się podkładu, pudru czy cieni – na białej sukni widać nawet najmniejsze zabrudzenia!

Perfekcyjny  makijaż ślubny

 

 

makijaz

 

 

Każda kobieta chce w dniu swojego ślubu wyglądać oszałamiająco. Chociaż panie malują się na co dzień, często nie znają podstawowych sztuczek makijażu, które mogą ukryć mankamenty ich urody. Czasami wręcz nieświadomie je podkreślają! Dlatego też, gdy w perspektywie mają dużą imprezę, decydują się oddać swoją twarz w ręce profesjonalnej makijażystki.

Metody zdobienia paznokci hybrydowych

 

 

hybryda

 

 

Manicure hybrydowy jest ulubioną metodą manicure wielu kobiet. Jest niezwykle trwały i odporny, pozwala wykonywać obowiązki domowe i służbowe bez obaw o odpryśnięty lakier czy zadarty paznokieć. Lakier hybrydowy, chociaż utwardzany w lampie UV, wygląda dużo naturalniej niż żel, który przeważnie tworzy na paznokciu grubą warstwę. Ponadto, technologia hybrydowa umożliwia wiele technik zdobień.

promocje

PROMOCJE - LUTY !!!

ZABIEGI NA TWARZ

ZABIEGI MONTIBELLO 30 % taniej

KARBOKSYTERAPIA okolic oczu i twarzy 40 % taniej

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA 20 % taniej

 

ZABIEGI NA CIAŁO

BANDAŻE AROSHA seria 8 zabiegów 20 % taniej

MASAŻ ŚWIECĄ tylko teraz 100 zł zamiast 150 zł

REACTION 50 % taniej