Zabiegi na ciało

Preparaty kosmetyczne dostępne na rynku oraz różnorodność zabiegów sprawia, że oferta zabiegów na ciało nieustannie się powiększa. Różnego rodzaju koncentraty, profesjonalne kosmetyki, urządzenia pozwalają zadbać o ciało uwzględniając jego potrzeby. Nasza oferta została stworzona w taki sposób, by w pełni usatysfakcjonować nasze Klientki. Dzięki różnorodności zabiegów jakie wykonujemy w naszym gabinecie możliwe jest dopasowanie zabiegu zarówno pod względem rodzaju skóry, jej stanu, jak też wieku Klientki i oczekiwań. Dopełnieniem oferty peelingów i innych zabiegów na ciało są profesjonalne zabiegi na dłonie i stopy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

ZABIEGI NA CIAŁO MARKI KURLAND  21531 ursynlw 2 godz pakiet spa na twarz i ciao-4

 

OKŁAD ALGOWY

Alga jest cennym źródłem energii prosto z morza. Zapewnia witalność i młody wygląd. Algi zawierają wartościowy jod i wiele minerałów. Stymulują metabolizm i wspomagają detoksykację, jednocześnie zaopatrują skórę w niezbędne minerały. Naturalna sól morska z Atlantyku nawilża i zapewnia skórze odpowiednie pH. Ikra rybia zawiera ceny pierwiastek – fosfor, który odżywia i wzmacnia skórę, mikroelementy takie jak cynk i magnez nawilżają i pobudzają do pracy komórki skóry, a fosfolipidy – odpowiedzialne za kontrolę, nawilżają oraz przeciwdziałają parowaniu wody ze skóry, co sprawia, że skóra staję się gładsza, elastyczna i bardziej jędrna. Za cenne właściwości kawioru odpowiadają także białka, które dostarczają składników niezbędnych do prawidłowego wzrostu tkanek oraz witaminy A,D i E, które zabezpieczają skórę przed wolnymi rodnikami odpowiedzialnymi za proces starzenia się skóry.

CENA 150 PLN

 

KINESIOLOGY TAPING

Metoda, która pozwala na osiąganie doskonałych rezultatów terapeutycznych przez działanie sensoryczne plastra kinesiologytape. Istotą każdej metody terapeutycznej jest oddziaływanie na organizm różnymi czynnikami mechanicznymi i fizykalnymi w celu wywołania pożądanych zmian. Jest to możliwe dzięki zjawisku samoleczenia organizmu, częściej określanym jako kompensacja, która samoistna w efekcie jest patologiczna, natomiast kierowana prowadzi do przywrócenia i zachowania prawidłowej funkcji. Aplikacje plastra nie mają w większości zastosowań charakteru korekcji mechanicznej, lecz działanie sensoryczne poprawiające funkcjonowanie lokalne lub wpływanie na dysfunkcje znajdujące się poza obszarem objawu (np. bólu). Służą temu testy przesiewowe, dzięki którym terapeuta lokalizuje dysfunkcje organizmu i porównuje je z istniejącymi objawami.

CENA OD 25 PLN W ZALEŻNOŚCI OD OBSZARU

 

ZABIEGI NA CIAŁO MARKI SKEYNDOR

 

MUŚNIĘCIE ODPOCZYNKU - kuracja reminalizująca, regenerująca i nawilżająca

PEELING SOLNY Z WODĄ TERMALNĄ oczyści skórę, a także przywróci spokój ciała i umysłu. REMINALIZUJĄCE BŁOTO Z HEMATYTEM ma silne właściwości nawilżające - koi skórę po opalaniu, po kontakcie z zimnym powietrzem, przynosi ulgę odwodnionej skórze. Całkowita terapia oparta jest na glince i hematycie z silnym wzmacniającym oraz aktywującym działaniem na krwiobieg.

CENA 200 PLN

 

ZABIEGI NA CIAŁO MARKI BANDI

 

CYTRUSOWY GAJ - zabieg wyszczuplająco - modelujący

WSKAZANIA:

Jeśli skóra Twojego ciała jest mało jędrna i elastyczna, wyraźnie widoczny jest na niej cellulit, a Ty jesteś w trakcie odchudzania lub po prostu chcesz wymodelować swoja sylwetkę.

KORZYŚCI:

• redukcja tkanki tłuszczowej,

• poprawa elastyczności i jędrności skóry,

• detoks komórek skóry,

• zmniejszenie cellulitu.

SKŁADNIKI:

grejpfrut, guarana, wąkrota azjatycka, skrzyp polny, nikotynian metylu, kofeina, karnityna, masło Shea, olej migdałowy, witamina E, kaolin, algi.

POLECAMY:

• najlepsze efekty uzyskasz wykonując serię 6-12 zabiegów,

• zabieg polecany w każdym wieku.

 CENA 150 PLN

promocje

PROMOCJE - SIERPIEŃ !!

Zabiegi na twarz:

MONTIBELLO OXYGEN terapia dotleniająca tylko teraz 199 zł zamiast 240 zł 

SKEYNDOR ETERNAL terapia anti-age  tylko teraz 189 zł  zamiast 230zł

MONTIBELLO HYDRIUM  zabieg intensywnie nawilżający tylko teraz 149 zł  zamiast 190 zł

DODATKOWO peeling kawitacyjny do zabiegu tylko teraz 20 zł zamiast 40 zł

Zabiegi na ciało:

Peeling ciała + maska na całe ciało z przemasowaniem tylko teraz 109 zł