Zabiegi na ciało - Gliwice

Preparaty kosmetyczne dostępne na rynku oraz różnorodność zabiegów sprawia, że oferta zabiegów na ciało nieustannie się powiększa. Różnego rodzaju koncentraty, profesjonalne kosmetyki, urządzenia – to wszystko pozwala nam zadbać o ciało, uwzględniając jego potrzeby. Dopełnieniem oferty peelingów, relaksacyjnego masażu czy innych zabiegów na ciało są profesjonalne zabiegi na dłonie i stopy.

Nasza oferta

Zabiegi na ciało to szeroki wybór terapii, które można dopasować nie tylko do swoich oczekiwań, ale również dobrać je pod względem rodzaju skóry, jej stanu, a także wieku Klientki. Proponujemy zarówno zabiegi regenerujące i relaksujące, jak również zabiegi na cellulit i zabiegi wyszczuplające.

21531 ursynlw 2 godz pakiet spa na twarz i ciao-4

Rytuał SPA "Owocowe orzeźwienie"

 Terapia na bazie papai i smoczego owocu (peeling, maska, masaż relaksacyjny całego ciała).

 

Rytuał SPA "Chwila zapomnienia"

Terapia na bazie miodu i białej czekolady (peeling, maska, masaż relaksacyjny całego ciała).

 

KINESIOLOGY TAPING

Kinesiology Taping to metoda, która polega na oklejeniu konkretnego obszaru ciała specjalnymi plastrami. Istotą takiej terapii jest działanie sensoryczne, dzięki któremu możliwa jest poprawa funkcjonowania lokalnego lub redukcja dysfunkcji znajdujących się poza obszarem objawu.

Za sprawą testów przesiewowych terapeuta jest w stanie zlokalizować występujące dysfunkcje, porównuje do objawów, a następnie przeprowadza zabieg oklejania ciała w konkretnych miejscach.

CENA OD 25 PLN W ZALEŻNOŚCI OD OBSZARU

 

 

ZABIEGI NA CIAŁO MARKI BANDI

 

CYTRUSOWY GAJ - zabieg wyszczuplająco - modelujący

WSKAZANIA:

Jeśli skóra Twojego ciała jest mało jędrna i elastyczna, wyraźnie widoczny jest na niej cellulit, a Ty jesteś w trakcie odchudzania lub po prostu chcesz wymodelować swoja sylwetkę.

KORZYŚCI:

• redukcja tkanki tłuszczowej,

• poprawa elastyczności i jędrności skóry,

• detoks komórek skóry,

• zmniejszenie cellulitu.

SKŁADNIKI:

grejpfrut, guarana, wąkrota azjatycka, skrzyp polny, nikotynian metylu, kofeina, karnityna, masło Shea, olej migdałowy, witamina E, kaolin, algi.

POLECAMY:

• najlepsze efekty uzyskasz wykonując serię 6-12 zabiegów,

• zabieg polecany w każdym wieku.

 CENA 150 PLN

Fotolia 140624472 Subscription Monthly M

promocje

PROMOCJE !!!

 

 

SERIA ZABIEGÓW PRZY UŻYCIU KWASU MIGDAŁOWEGO, który ma działanie antybakteryjne, rozjaśniające i odnawiające !!! Tylko teraz 5 zabiegów + 1 zabieg gratis !!! 

 

BANDAŻE AROSHA - bezbolesna i skuteczna terapia w przypadku problemów z cellulitem, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej  - tylko teraz 10% rabatu !!!