Zabiegi na ciało

Preparaty kosmetyczne dostępne na rynku oraz różnorodność zabiegów sprawia, że oferta zabiegów na ciało nieustannie się powiększa. Różnego rodzaju koncentraty, profesjonalne kosmetyki, urządzenia pozwalają zadbać o ciało uwzględniając jego potrzeby. Nasza oferta została stworzona w taki sposób, by w pełni usatysfakcjonować nasze Klientki. Dzięki różnorodności zabiegów jakie wykonujemy w naszym gabinecie możliwe jest dopasowanie zabiegu zarówno pod względem rodzaju skóry, jej stanu, jak też wieku Klientki i oczekiwań. Dopełnieniem oferty peelingów i innych zabiegów na ciało są profesjonalne zabiegi na dłonie i stopy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.  

21531 ursynlw 2 godz pakiet spa na twarz i ciao-4

Rytuał SPA "Owocowe orzeźwienie"

 Terapia na bazie papai i smoczego owocu (peeling, maska, masaż relaksacyjny całego ciała).

 

Rytuał SPA "Chwila zapomnienia"

Terapia na bazie miodu i białej czekolady (peeling, maska, masaż relaksacyjny całego ciała).

 

KINESIOLOGY TAPING

Metoda, która pozwala na osiąganie doskonałych rezultatów terapeutycznych przez działanie sensoryczne plastra kinesiologytape. Istotą każdej metody terapeutycznej jest oddziaływanie na organizm różnymi czynnikami mechanicznymi i fizykalnymi w celu wywołania pożądanych zmian. Jest to możliwe dzięki zjawisku samoleczenia organizmu, częściej określanym jako kompensacja, która samoistna w efekcie jest patologiczna, natomiast kierowana prowadzi do przywrócenia i zachowania prawidłowej funkcji. Aplikacje plastra nie mają w większości zastosowań charakteru korekcji mechanicznej, lecz działanie sensoryczne poprawiające funkcjonowanie lokalne lub wpływanie na dysfunkcje znajdujące się poza obszarem objawu (np. bólu). Służą temu testy przesiewowe, dzięki którym terapeuta lokalizuje dysfunkcje organizmu i porównuje je z istniejącymi objawami.

CENA OD 25 PLN W ZALEŻNOŚCI OD OBSZARU

 

 

ZABIEGI NA CIAŁO MARKI BANDI

 

CYTRUSOWY GAJ - zabieg wyszczuplająco - modelujący

WSKAZANIA:

Jeśli skóra Twojego ciała jest mało jędrna i elastyczna, wyraźnie widoczny jest na niej cellulit, a Ty jesteś w trakcie odchudzania lub po prostu chcesz wymodelować swoja sylwetkę.

KORZYŚCI:

• redukcja tkanki tłuszczowej,

• poprawa elastyczności i jędrności skóry,

• detoks komórek skóry,

• zmniejszenie cellulitu.

SKŁADNIKI:

grejpfrut, guarana, wąkrota azjatycka, skrzyp polny, nikotynian metylu, kofeina, karnityna, masło Shea, olej migdałowy, witamina E, kaolin, algi.

POLECAMY:

• najlepsze efekty uzyskasz wykonując serię 6-12 zabiegów,

• zabieg polecany w każdym wieku.

 CENA 150 PLN

Fotolia 140624472 Subscription Monthly M

promocje

PROMOCJE - LUTY !!!

ZABIEGI NA TWARZ

ZABIEGI MONTIBELLO 30 % taniej

KARBOKSYTERAPIA okolic oczu i twarzy 40 % taniej

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA 20 % taniej

 

ZABIEGI NA CIAŁO

BANDAŻE AROSHA seria 8 zabiegów 20 % taniej

MASAŻ ŚWIECĄ tylko teraz 100 zł zamiast 150 zł

REACTION 50 % taniej