Manicure i pedicure – zabiegi pielęgnacyjne

Dłonie są wizytówką każdego człowieka, podobnie jak zadbane stopy. Dlatego oferta naszego gabinetu kosmetycznego uwzględnia również zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp. Dzięki odżywczym preparatom, maskom, kremom i innym kosmetykom gabinetowym skóra dłoni zostaje dogłębnie odżywiona, nawilżona i rozświetlona a stopy są miękkie i zadbane. Wykonujemy także pedicure i manicure, w tym popularny – z uwagi na swoją trwałość – pedicure i manicure hybrydowy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

PIELĘGNACJA DŁONI

Proponujemy profesjonalne zabiegi, dzięki którym dłonie będą wyglądać estetycznie. Naszą specjalnością jest manicure oraz kuracja parafinowa.

MANICURE JAPOŃSKI

To manicure, który nie tylko poprawia wygląd dłoni, ale również przyczynia się do wzmocnienia paznokci. Wykonywany za pomocą specjalnych preparatów (np. z witaminami, keratyną, pyłkiem pszczelim, krzemionką), działa wzmacniająco na płytkę paznokciową. Zapobiega jej łuszczeniu się i rozdwajaniu.

CENA 60 PLN

MANICURE SPA

l

CENA 100 PLN

MANICURE PODSTAWOWY                               

CENA 50 PLN

MANICURE HYBRYDOWY LUB STRIPLAC

CENA 80 PLN

SAM STRIPLAC LUB HYBRYDA NA DŁONIE

CENA 40 PLN

PARAFINA NA DŁONIE

CENA 30 PLN

 

PIELĘGNACJA STÓP

O stopy warto troszczyć się przez cały rok – nie tylko w sezonie okołoletnim. Nasz gabinet przeprowadza profesjonalny pedicure, którego dopełnieniem jest zabieg parafinowy.

PEDICURE SPA

CENA 130 PLN

PEDICURE PODSTAWOWY  14

CENA 80 PLN

PEDICURE HYBRYDOWY

CENA 120 PLN

SAME HYBRYDY NA PAZNOKCIE U STÓP

CENA 50 PLN

PARAFINA NA STOPY

Sprawdź także zabiegi na ciało i zabiegi na twarz  dostępne w naszej ofercie.

CENA 30 PLN

promocje

PROMOCJE !!!

 

 

SERIA ZABIEGÓW PRZY UŻYCIU KWASU MIGDAŁOWEGO, który ma działanie antybakteryjne, rozjaśniające i odnawiające !!! Tylko teraz 5 zabiegów + 1 zabieg gratis !!! 

 

BANDAŻE AROSHA - bezbolesna i skuteczna terapia w przypadku problemów z cellulitem, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej  - tylko teraz 10% rabatu !!!