SKEYNDOR - kosmetyki najwyższej jakości

Tutti Beauty to gabinet kosmetyczny, w którym stawiamy na jakość. Przejawia się ona nie tylko w starannym przeprowadzeniu zabiegów i korzystaniu z innowacyjnego sprzętu. Mając na uwadze oczekiwania i potrzeby naszych Klientów, zdecydowaliśmy się na współpracę z renomowaną marką Skeyndor. Dzięki temu możemy zaoferować zabiegi na ciało i twarz z wykorzystaniem kosmetyków opartych na ekskluzywnych recepturach.

Skeyndor – o marce

Skeyndor to firma, która od 45 lat funkcjonuje w branży kosmetycznej. Od początku istnienia wprowadza innowacyjne produkty, które tworzą fundament skutecznych zabiegów kosmetycznych. Preparaty Skeyndor to ekskluzywne produkty, które wykorzystywane są w prestiżowych ośrodkach SPA na całym świecie. Są to kosmetyki bazujące na unikalnych recepturach, których skuteczność znajduje potwierdzenie w badaniach naukowych.

  • Doświadczenie – lata obecności w branży kosmetycznej pozwalają tworzyć coraz bardziej dopracowane formuły.
  • Jakość – starannie wyselekcjonowane składniki aktywne przekładają się na jakość oferowanych przez Skeyndor preparatów.
  • Rozwój – nieustanny rozwój sprawia, że preparaty tej marki są określane mianem kosmeceutyków XXI wieku. To zasługa stale rozwijanych technologii, dzięki którym powstają innowacyjne i zaawansowane preparaty.
  • Skuteczność – to znak rozpoznawczy kosmetyków Skeyndor.

Każde spotkanie ze Skeyndor to unikalne… doświadczenie! Przekonaj się o tym, wybierając ekskluzywne zabiegi na twarz i ciało.

promocje

PROMOCJE !!!

 

 

SERIA ZABIEGÓW PRZY UŻYCIU KWASU MIGDAŁOWEGO, który ma działanie antybakteryjne, rozjaśniające i odnawiające !!! Tylko teraz 5 zabiegów + 1 zabieg gratis !!! 

 

BANDAŻE AROSHA - bezbolesna i skuteczna terapia w przypadku problemów z cellulitem, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej  - tylko teraz 10% rabatu !!!