Pakiety: nie tylko makijaż ślubny - Gliwice

Dzień ślubu to bardzo ważny moment zarówno dla Panny Młodej, jak i Pana Młodego. Każdy chce wtedy wyglądać pięknie, olśniewająco i wyjątkowo. Pomaga w tym jednak nie tylko perfekcyjnie wykonany makijaż ślubny, ale wcześniejsze przygotowanie twarzy i ciała. Dlatego też stworzyliśmy specjalną ofertę zawierającą pakiet zabiegów upiększających i relaksujących. Pakiety obejmują między innymi relaksujący masaż, dodające blasku zabiegi na twarz, manicure, pedicure i zabiegi pielęgnujące na dłonie i stopy oraz odżywcze maseczki i peelingi całego ciała. Nasi specjaliści zatroszczą się o to, by każdy czuł się pięknie i komfortowo w tym szczególnym dniu.

Zabiegi na twarz i ciało + manicure i pedicure

Mimo że dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu obojga Państwa Młodych, to nie należy ukrywać, że na zjawiskowym wyglądzie zależy głównie Pannie Młodej. Bajeczna suknia to nie wszystko, dlatego zapraszamy na szeroki wybór zabiegów upiększających, dzięki którym każda kobieta będzie wyglądała jeszcze urokliwiej.

W naszym salonie w Gliwicach zadbamy o zniewalające spojrzenie, oferując przedłużanie rzęs 1:1, wykonamy profesjonalny i trwały makijaż ślubny, a także przyciemnimy brwi henną (odpowiednio wcześniej możemy wykonać makijaż permanentny brwi). Z uwagi na to, że dzień ślubu jest bardzo stresującym momentem, zapraszamy na masaże relaksujące, które pozwolą się odprężyć i w pełni zrelaksować.

PAKIET DLA DWOJGA

obrczki-rce

Dla Niej

- manicure z hybrydami
- zabieg na twarz: peeling kawitacyjny+ ampułka+maska algowa
- masaż ciała

Dla Niego   
- manicure podstawowy
- zabieg na twarz: peeling kawitacyjny+ampułka+maska algowa
- masaż ciała

510 PLN  400 PLN

 

PAKIET PREMIUM

- masaż ciała 1h+ zabieg na ciało: peeling+maska
- zabieg na twarz MEZOSCIENCE
- henna  GRATIS

 640 PLN 500PLN

 

PAKIET NICE

- manicure z hybrydani
- pedicure z hybrydami
- zabieg na twarz MEZOSCIENCE

440 PLN 330PLN

 

 PAKIET MINI NICE

- zabieg na twarz: peeling kawitacyjny+ amupłka+ maska algowa

- henna komplet

- peeling ciała

235PLN  150PL

promocje

PROMOCJE !!!

 

 

SERIA ZABIEGÓW PRZY UŻYCIU KWASU MIGDAŁOWEGO, który ma działanie antybakteryjne, rozjaśniające i odnawiające !!! Tylko teraz 5 zabiegów + 1 zabieg gratis !!! 

 

BANDAŻE AROSHA - bezbolesna i skuteczna terapia w przypadku problemów z cellulitem, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej  - tylko teraz 10% rabatu !!!