Masaż – Gliwice

Masaż stanowi połączenie pielęgnującego zabiegu na ciało z formą odprężenia i relaksu. Dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom oraz technikom masowania można uzyskać zdumiewające efekty. Jeżeli czujesz, że Twoja skóra potrzebuje ujędrnienia, szukasz skutecznego zabiegu na cellulit albo po prostu chcesz rozluźnić napięte mięśnie, poznaj moc masażu.

Masaże – nasza oferta

  • masaż klasyczny 
  • masaż relaksacyjny 
  • masaż sportowy
  • masaż antycellulitowy

Po zabiegach skóra jest lepiej ukrwiona, co pozwala na prawidłowy przebieg procesów metabolicznych, a to z kolei w połączeniu z innymi zabiegami wyszczuplającymi przynosi zauważalne rezultaty w poprawie kondycji i jędrności skóry oraz wygładzeniu nierówności.

Masaż może być traktowany jako skuteczny zabieg na cellulit. Świetnie też radzi sobie z napięciem mięśni spowodowanym stresem, a także stanowi formę regeneracji po ciężkim treningu lub jest uzupełnieniem fizjoterapii.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

MASAŻ PAŁECZKAMI BAMBUSOWYMI    331431-massage orlando 1

Masaż pałeczkami bambusowymi to połączenie masażu drenująco-modelującego z technikami masażu relaksacyjnego. Podstawą są ruchy wykonywane za pomocą pałeczek bambusowych o różnej grubości i długości. Natomiast  klasyczne techniki manualne stanowią formę "łączników" między kolejnymi ruchami pałeczek, a jednocześnie rozpoczynają i kończą masaż.

Tego rodzaju masaż wprowadza w stan głębokiego odprężenia i relaksu. Po zabiegu ciało nabiera lekkości.

CENA 30 MIN 70 PLN
CENA 60 MIN 130 PLN

MASAŻ MISAMI KOKOSOWYMI

Masaż polega na wykorzystaniu mis kokosowych wypełnionych rozgrzanym olejkiem. Zabieg wpływa korzystnie na odżywienie skóry i przyspiesza regenerację naskórka.

Masaż misami kokosowymi to propozycja dla osób, które szukają odprężenia. Prawidłowo wykonany, pozwala wyeliminować blokady, napięcie mięśniowe, a nawet obrzęki.

CENA 60 MIN 130 PLN

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Obok tradycyjnego zastosowania baniek do likwidowania przeziębień oraz stanów zapalnych, docenione zostały również w kosmetyce. Masaż może być traktowany jako zabieg na cellulit – zabieg, który poprawia krążenie, ułatwia odpływ limfy, wyrównuje niedoskonałości skóry.

Stawianie baniek/masaż bańką chińską wzmacnia siły samoleczenia organizmu, ma działanie przeciwbólowe, poprawia samopoczucie, pomaga w diagnozowaniu dolegliwości.

CENA CAŁE CIAŁO 120 PLN
CENA UDA I POŚLADKI 70 PLN
CENA CAŁE NOGI 50 PLN
CENA POŚLADKI 20 PLN
CENA BRZUCH 30 PLN
CENA PLECY 35 PLN

 

MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Masaż stemplami ziołowymi to zabieg, który wykorzystuje dobroczynne działanie ziół. Znajduje szerokie zastosowanie: począwszy od uśmierzania bólu, poprzez redukcję napięcia mięśniowego, a skończywszy na usuwaniu toksyn z organizmu i pobudzeniu go do regeneracji.

Do tego masażu wykorzystujemy stemple Permanent Contour, które wypełnione są solą oraz starannie wyselekcjonowanymi ziołami i kwiatami pochodzącymi z ręcznych zbiorów.

CENA 60 MIN 200 PLN

 

MASAŻ ANTYCELLULITOWY

Masaż antycellulitowy to doskonałe uzupełnienie innych zabiegów na cellulit. Regularnie wykonywany, nie tylko przyczynia się do ujędrnienia skóry i wyeliminowania "skórki pomarańczowej", ale również pozwala zmniejszyć obwody ciała.

CENA 80-100 PLN

 

MASAŻ SPORTOWY

Masaż sportowy to propozycja skierowana dla osób aktywnych fizycznie, które chcą przygotować swój aparat ruchu do treningów lub chcą pozbyć się sportowych kontuzji.

Tego rodzaju masaż stanowi formę odnowy biologicznej – działa zapobiegawczo poprzez przygotowanie układu stawowo mięśniowego oraz wykazuje działanie lecznicze – przy urazach.

CENA 30 MIN 80 PLN
CENA 60 MIN 150 PLN

 

MASAŻ ŚWIECĄ

Masaż woskiem aromatycznej świecy to doskonały sposób na odprężenie i relaks. W szczególności zalecany jest dla osób przemęczonych, zmagających się ze stresem i pragnących zapomnieć o problemach dnia codziennego. Korzystanie wpływa również na kondycję skóry.

CENA 60 MIN 150 PLN

 

MASAŻE ODCINKOWE (CZĘŚCIOWE)              kampai1

Masaże częściowe to zabiegi wykonywane na poszczególnych partiach ciała – w zależności od potrzeb konkretnej osoby.

odc. szyjny                                cena 20 PLN                              

odc. piersiowy                           cena 20 PLN

odc. lędźwiowo-krzyżowy           cena 30 PLN

 

MASAŻ KLASYCZNY

Tego rodzaju masaż działa przede wszystkim odprężająco. Rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy.

CENA 30 MIN 70 PLN
CENA 60 MIN 120 PLN

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny wprowadza w stan błogości. Doskonale odpręża i wycisza organizm.

CENA 30 MIN 70 PLN
CENA 60 MIN 130 PLN

 

DRENAŻ LIMFATYCZNY

CENA 30 MIN 60 PLN
CENA 60 MIN 100 PLN

 

 

promocje

PROMOCJE !!!

 

 

SERIA ZABIEGÓW PRZY UŻYCIU KWASU MIGDAŁOWEGO, który ma działanie antybakteryjne, rozjaśniające i odnawiające !!! Tylko teraz 5 zabiegów + 1 zabieg gratis !!! 

 

BANDAŻE AROSHA - bezbolesna i skuteczna terapia w przypadku problemów z cellulitem, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej  - tylko teraz 10% rabatu !!!