Makijaż dzienny, makijaż okolicznościowy, makijaż ślubny – Gliwice

Każda kobieta posiada swoje naturalne, indywidualne piękno. Zadaniem makijażu nie jest jego zatuszowanie, ale podkreślenie. Wyzwaniem jest makijaż wieczorowy lub okazjonalny, który powinien być wyrazisty i bardziej intensywny niż codzienny. To prawda, choć ,,wyraźny”, jak się niektórym wydaje,  wcale nie musi iść w parze ze ,,sztuczny”. Profesjonalnie wykonany makijaż, nawet ten mocniejszy, nie powinien zakrywać naturalnego i niepowtarzalnego piękna, a znacząco je podkreślać. Wychodzimy z założenia, że każda kobieta jest wyjątkowa, dlatego tak traktujemy wszystkie Klientki naszego salonu. Nasze działania nigdy nie są intuicyjne, ale dokładnie opracowane. Dlatego możemy cieszyć się tak dużym zainteresowaniem Klientek, które z chęcią do nas powracają. Wykonujemy profesjonalne makijaże ślubne i okazjonalne, które są indywidualnie dobrane do każdej Pani. Przed przystąpieniem do pracy dokładnie zapoznajemy się z typem urody naszych Klientek, dopierając właściwy odcień podkładu, paletę cieni oraz innych kosmetyków do podkreślenia urody i zatuszowania niedoskonałości skóry. Naszym celem nie jest stworzenie na twarzy efektu ,,maski”, ale wydobycie niepowtarzalnego piękna, poprzez właściwe podkreślenie oczu, zaakcentowanie kości policzkowych i wyróżnienie kształtu ust. Posiadamy duże kompetencje i doświadczenie, co przekłada się na dużą ilość zadowolonych Klientek.

Zachęcamy także do zapoznania się z wyjątkową ofertą makijażu permanentnego.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego salonu w Gliwicach.

Profesjonalny makijaż ślubny, dzienny - Kasia Powała-Musioł


Makeup artist
Wizaż jest nie tylko moją pracą ale przede wszystkim ogromną pasją.
Jestem absolwentką Szkoły Agnieszki Brody – Biar Beauty. Przez lata związana byłam z perfumerią Sephora . Pracowałam też jako wizażysta marek  Smashbox oraz wizażysta i konsultant marki Shiseido.
Maluje i dbam o wizerunek kobiet od ponad 15 lat.
Kocham to co robię bo uważam , że każda kobieta jest piękna a moim zadaniem jest wydobycie i podkreślenie jej atutów .
Specjalizuje się w makijażu beauty, ślubnym i wieczorowym .
Pracuje przy sesjach fotograficznych .

 

             akcesoria do makijażu                          makijażystka

 

 

Makijaż dzienny          CENA 120PLN

Makijaż wieczorowy   CENA 150PLN   

Makijaż ślubny            CENA 150PLN(próbny 150PLN)

promocje

PROMOCJE !!!

 

 

SERIA ZABIEGÓW PRZY UŻYCIU KWASU MIGDAŁOWEGO, który ma działanie antybakteryjne, rozjaśniające i odnawiające !!! Tylko teraz 5 zabiegów + 1 zabieg gratis !!! 

 

BANDAŻE AROSHA - bezbolesna i skuteczna terapia w przypadku problemów z cellulitem, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej  - tylko teraz 10% rabatu !!!