Henna i depilacja woskiem

W naszym gabinecie kosmetycznym można skorzystać z profesjonalnych zabiegów takich jak mikrodermabrazja, oczyszczanie twarzy, elektrostymulacja i wiele innych zabiegów na ciało i twarz. Nieustannie dbamy o to, by Klientki miały dostęp do najlepszych rozwiązań z zakresu pielęgnacji i dbania o młody, promienny wygląd. Dopełnieniem naszej oferty są również inne zabiegi takie jak henna, manicure i pedicure.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego salonu w Gliwicach.

DSC 0288emi

OPRAWA OCZU 

Elektryzujące i kuszące spojrzenie jest bardziej efektywne, niż najpiękniejsza sukienka wieczorowa. Podkreślenie oczu jest najważniejszym elementem w całym makijażu. Wiadomo, że każda kobieta marzy o rzęsach do nieba i wyraźnym podkreśleniu koloru jej oczu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, oferujemy profesjonalne przedłużanie rzęs metodą 1:1 oraz przyciemnianie brwi i rzęs henną. Dzięki tym zabiegom zapomnisz o codziennym malowaniu mascarą i raz na zawsze pożegnasz się z posklejanymi rzęsami. Rzęsy 1:1 wyglądają bardzo naturalnie, a jednocześnie zjawiskowo oprawiają oczy. Ponadto, przyciemnimy Twoje brwi, dobierając właściwy odcień henny. Skorzystaj z wyjątkowej oferty salonu kosmetycznego w Gliwicach!

Henna brwi

CENA 20 PLN

Henna rzęs

CENA 20 PLN

Henna brwi i rzęs z regulacją

CENA 40 PLN

Regulacja brwi

CENA 15 PLN

DEPILACJA WOSKOWA 

Piękne ciało to nie tylko zgrabna sylwetka, ale także zadbana i gładka skóra. W ofercie naszego gabinetu kosmetycznego w Gliwicach znajdą Państwo szeroką ofertę takich zabiegów upiększających, jak elektrostymulacja i mikrodermabrazja, a także depilacja woskiem. Ta metoda jest dużo trwalsza niż tradycyjne usuwanie włosków maszynką, ponieważ nie wymaga tak częstego powtarzania. Proponujemy depilację woskiem różnych partii ciała, do jakich zaliczają się górna warga, pachy, a także bikini oraz nogi. Depilacja woskiem to zadbana i gładka skóra bez podrażnień na wiele tygodni – skorzystaj z naszej specjalnej oferty.

Wąsik

CENA 20 PLN

Twarz (wąs, broda, baczki)

CENA 40 PLN

Pachy

CENA 40 PLN

Bikini

CENA 60 PLN

Łydki

CENA 60 PLN

Uda

CENA 80 PLN

Całe nogi

CENA 110 PLN

Całe nogi z elementami bikini

CENA 130 PLN

Przedramiona

CENA 40 PLN

Kark/plecy

CENA 50/60 PLN

 

promocje

PROMOCJE !!!

 

 

SERIA ZABIEGÓW PRZY UŻYCIU KWASU MIGDAŁOWEGO, który ma działanie antybakteryjne, rozjaśniające i odnawiające !!! Tylko teraz 5 zabiegów + 1 zabieg gratis !!! 

 

BANDAŻE AROSHA - bezbolesna i skuteczna terapia w przypadku problemów z cellulitem, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej  - tylko teraz 10% rabatu !!!