Dietetyk – oferta gabinetu Tutti Beauty w Gliwicach

Mgr Adam Jasztal, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na wydziale Zdrowia Publicznego w Bytomiu.

 dieta-sem-carboidratos-alimentos-carboidrato-1

W trosce o zdrowie i szczupłą sylwetkę, naszą ofertę rozszerzyliśmy o konsultacje z dietetykiem. Wizyty stanowią doskonałe uzupełnienie proponowanych przez nas kuracji, takich jak np. zabiegi wyszczuplające, zabiegi modelujące sylwetkę czy zabiegi na cellulit.

Mgr Adam Jasztal – informacje o dietetyku

Mgr Adam Jasztal to absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na wydziale Zdrowia Publicznego w Bytomiu. Jest dietetykiem klinicznym, który swoje doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w szpitalu, jak i domu pomocy społecznej.

Skuteczna zmiana nawyków żywieniowych

Kluczem do sukcesu każdej diety jest nie tylko zredukowanie tkanki tłuszczowej czy poprawa wyników zdrowotnych Chociaż uzyskanie oczekiwanych efektów jest bardzo ważne, istotną rolę odgrywa utrzymanie wypracowanych na nowo nawyków żywieniowych.

Dlatego współpracujący z nami dietetyk nie koncentruje się wyłącznie na osiąganie założonych rezultatów. Jego celem jest również uświadamianie każdego pacjenta w kwestii tego, jak ważna jest prawidłowo zbilansowana dieta. Dlatego dokłada wszelkich starań, aby pacjenci trwale zmienili swoje dotychczasowe przyzwyczajenia żywieniowe. Tylko wtedy efekty kuracji utrzymają się na dłużej niż zaledwie kilka tygodni.

Dieta dopasowana indywidualnie

Współpracującego z Tutti Beauty dietetyka wyróżnia indywidualne podejście do każdej terapii – dieta dobrana pod kątem konkretnego pacjenta zawsze przynosi lepsze efekty kliniczne i wizualne.

Opracowany przez dietetyka jadłospis uwzględnia zarówno preferencje żywieniowe, jak również ewentualne przeciwwskazania do spożywania konkretnych produktów spożywczych, np. z uwagi na alergie pokarmowe.

promocje

PROMOCJE !!!

 

 

SERIA ZABIEGÓW PRZY UŻYCIU KWASU MIGDAŁOWEGO, który ma działanie antybakteryjne, rozjaśniające i odnawiające !!! Tylko teraz 5 zabiegów + 1 zabieg gratis !!! 

 

BANDAŻE AROSHA - bezbolesna i skuteczna terapia w przypadku problemów z cellulitem, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej  - tylko teraz 10% rabatu !!!