banka-centymetr

 

 

Bańka chińska nazywana niekiedy domową endermologią to znany sposób na cellulit.  Działanie oby dwu tych zabiegów jest bardzo podobne, jednak bańka to znacznie tańsze rozwiązanie. Efekty widoczne są już po pierwsztm zabiegu.

Historia

Już od ponad  3000 lat znane i używane w Chinach. Jeszcze kilkanaście lat temu stosowane w lecznictwie również przez nasze babcie. Od kilku lat królują w salonach kosmetycznych i spa.  Doskonale sprawdzają się w zabiegach mających na celu redukcję tkani tłuszczowej i cellulitu, a także jako drenaż limfatyczny.

 

banki

 

Na czym polega zabieg bańką chińska?

Bańka chińska działa na zasadzie podciśnienia (zasysaniu skóry) w ten sposób dochodzi do przekrwienia, pobudzone zostaje krążenie i przyśpieszona przemiana materii dzięki temu jesteśmy w stanie szybciej pozbyć się z organizmu toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. To właśnie one odpowiedzialne są za powstawanie cellulitu. Doskonale sprawdza się też w przywróceniu jędrności i elastyczności zwiotczałej skórze.

 

Jak to działa?

W gabinecie kosmetycznym czas trwania zabiegu wynosi ok. 15-30 min, zaleca się wykonywać go w serii 10-12 zabiegów. Powinno wykonywać się go 2-3 razy w tygodniu. Efektem ubocznym może być zaczerwienienie w miejscach poddawanych zabiegowi, czasem mogą się także pojawić wybroczyny lub siniaki. Wszystko jednak znika w przeciągu kilku dni, a wraz z nimi cellulit :).

 

 

banki-chinskie

 

 

Przeciwskazania

  •          ciąża,
  •          kobiety w okresie menstruacji,
  •          żylaki,
  •          zapalenie stawów,
  •          stany zapalne skóry,
  •          problemy z naczynkami

 

 

promocje

PROMOCJE !!!

 

 

SERIA ZABIEGÓW PRZY UŻYCIU KWASU MIGDAŁOWEGO, który ma działanie antybakteryjne, rozjaśniające i odnawiające !!! Tylko teraz 5 zabiegów + 1 zabieg gratis !!! 

 

BANDAŻE AROSHA - bezbolesna i skuteczna terapia w przypadku problemów z cellulitem, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej  - tylko teraz 10% rabatu !!!