hybryda

 

 

Manicure hybrydowy jest ulubioną metodą manicure wielu kobiet. Jest niezwykle trwały i odporny, pozwala wykonywać obowiązki domowe i służbowe bez obaw o odpryśnięty lakier czy zadarty paznokieć. Lakier hybrydowy, chociaż utwardzany w lampie UV, wygląda dużo naturalniej niż żel, który przeważnie tworzy na paznokciu grubą warstwę. Ponadto, technologia hybrydowa umożliwia wiele technik zdobień.

 

Zwykłe lakiery

Lakiery hybrydowe występują w szerokiej gamie kolorów. Już sam ten fakt daje spore pole do popisu doświadczonej manicurzystce. Lakierami można malować na paznokciach różnego rodzaju wzroki i małe obrazki. Co ciekawe, kolory można ze sobą miesząc. W razie potrzeby da się więc uzyskać pożądany odcień. Można też znaleźć lakiery hybrydowe z drobinkami brokatu czy większymi cekinami. Bardzo modnym zdobieniem w ostatnim sezonie było tzw. ombre, czyli przechodzenie jednego koloru w drugi. Przeważnie wykonywało się je na jednym paznokciu, jednak niektóre panie decydowały się na ombre z kilku przechodzących w siebie kolorów na całej dłoni. Obecnie hitem jest kocie oko, które tworzy się przy pomocy akcesorium z magnesem.

Syrenki, kameleony i inne dzieła

Do lakierów hybrydowych dostosowano całą armię akcesoriów i gadżetów do zdobień. Jednym z nich jest znany jeszcze z ery paznokci żelowych brokat. Jego drobniejsza, delikatniejsza i mniej mieniąca się wersja to syrenka, którą posypuje się paznokieć. Lubianym przez kobiety zdobieniem jest też lakier – kameleon. Jak sama nazwa wskazuje, zmienia on kolor z każdym ruchem palca. Ostatnim hitem było lustro na paznokciu. Uzyskuje się je przez wtarcie w lakier drobnego srebrnego proszku. Manicurzystki nie zapomniały jednak o możliwościach, jakie dawał żel. Zmieszanie lakieru hybrydowego z odrobiną żelu pozwala na kreowanie na paznokciach wzorów 3D. W ten sposób można uzyskać efekt wzoru przypominającego fakturę sweterka. Na lakier hybrydowy można oczywiście naklejać różnego rodzaju dedykowane naklejki i tatuaże na paznokcie. 

promocje

PROMOCJE !!!

 

 

SERIA ZABIEGÓW PRZY UŻYCIU KWASU MIGDAŁOWEGO, który ma działanie antybakteryjne, rozjaśniające i odnawiające !!! Tylko teraz 5 zabiegów + 1 zabieg gratis !!! 

 

BANDAŻE AROSHA - bezbolesna i skuteczna terapia w przypadku problemów z cellulitem, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej  - tylko teraz 10% rabatu !!!