depilacja

 

 

Gładkie ciało bez włosków wygląda estetycznie i elegancko. Włoski pod pachami i w miejscach intymnych powodują przykry zapach. Pot, bakterie i mikroorganizmy osadzają się na nich, a po jakimś czasie zaczynają obumierać i rozkładać się. Dlatego kobiety podejmują walkę ze zbędnym owłosieniem na różne sposoby, byleby tylko pozbyć się go raz a dobrze. Najbardziej popularne metody usuwania włosków to depilacja i golenie. Która z nich jest lepsza?

 

Golenie

Bardzo przyjemny zabieg rozpoczynający się ciepłą kąpielą stóp w wodzie z dodatkiem aromatycznej soli, której zadaniem jest zmiękczenie ,odświeżenie i nawilżenie skóry. Kolejnym krokiem jest usunięcie zrogowaciałego naskórka przy użyciu frezarki, która umożliwia  profesjonalne i bezpieczne przeprowadzenie zabiegu pielęgnacji stóp. Pozwala w sposób bezpieczny usunąć zrogowaciały naskórek, odciski oraz modzele. Następnie odsuwamy/wycinamy skórki. Potem przechodzimy do skrócenia i nadania odpowiedniego kształtu paznokciom, które następnie malujemy. W zależności od naszych upodobań możemy pomalować je zwykłym lakierem, hybrydą, monofazą, striplakiem, lub nałożyć żel.   Na końcu nakładamy krem lub maskę na stopy, alby je intensywnie nawilżyć, odżywić i zregenerować.  

Depilacja

Depilacja jest bolesna, a w najlepszym wypadku niekomfortowa. Polega na usuwaniu włosków wraz z cebulkami, czyli dobitnie mówiąc: wyrywaniu ich ze skóry. Metod depilacji jest wiele, począwszy od depilatorów, którymi można wykonywać zabiegi w domu, aż po wosk, którym najlepiej posługują się kosmetyczki w salonach urody. Depilacja jest skuteczna. Dobrze przeprowadzony zabieg usuwa precyzyjnie całe zbędne owłosienie i sprawia, że nie odrasta ono nawet przez kilka tygodni. Włoski stają się słabsze. Jednak skóra po zabiegu może być zaczerwieniona i podrażniona przez jakiś czas, dlatego zabiegu nie powinno wykonywać się tuz przed dużym wyjściem. Jeśli więc kobieta nie ma wyjątkowo niskiego progu bólu, depilacja jest rozwiązaniem skuteczniejszym

promocje

PROMOCJE !!!

 

 

SERIA ZABIEGÓW PRZY UŻYCIU KWASU MIGDAŁOWEGO, który ma działanie antybakteryjne, rozjaśniające i odnawiające !!! Tylko teraz 5 zabiegów + 1 zabieg gratis !!! 

 

BANDAŻE AROSHA - bezbolesna i skuteczna terapia w przypadku problemów z cellulitem, miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej  - tylko teraz 10% rabatu !!!