Wyposażenie gabinetu Tutti Beauty

Gabinet urody Tutti Beauty wyposażyliśmy w nowoczesne, wysokiej klasy urządzenia, dzięki którym możemy zaoferować Państwu zabiegi na twarz i ciało w najwyższej jakości oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Za pomocą zaawansowanego technologicznie sprzętu wykonujemy między innymi kompleksowe badanie stanu skóry Klientów, lifting ciała i modelowanie sylwetki, fotoodmładzanie, zabieg mikrodermobrazji i wiele innych. Pracujemy na sprzęcie typu:

 

{tab Reaction}

Reaction

urządzenie

Jest to aparat przeznaczony do zabiegów liftingu całego ciała, a także zabiegów modelowania sylwetki z wykorzystaniem unikatowego połączenia niezwykle nowoczesnej technologii prądowej - radiofrekwencji bipolarnej oraz terapii vacum w jednej głowicy, działającej niezależnie.

W urządzeniu REACTION  zastosowano wyjątkową koncepcję działania częstotliwością RF poprzez fałd skórny. Płytki bipolarne RF umieszczone są we wnętrzu głowicy vacum, dzięki czemu działają skutecznie w kierunku odchudzania i redukcji cellulitu bezpośrednio w tkance tłuszczowej z obu stron fałdu skórnego, bez konieczności zastosowania częstotliwości monopolarnej, która w konkurencyjnych aparatach jest dedykowana do zabiegów antycellulitowych, ale jest szkodliwa dla zdrowia, gdyż impuls prądowy przechodzi przez całe ciało od miejsca pracy elektrodą czynną do miejsca przymocowania elektrody biernej na stałe. Działanie ciepła fali o częstotliwości fali radiowej powoduje wzmocnienie skóry, poprzez intensywne pobudzenie fibroblastów w skórze do produkcji kolagenu i elastyny. Ścianki komórkowe zostają wzmocnione i dzięki temu są bardziej odporne na napór komórek tłuszczowych co łącznie ze stymulacją lipolizy doprowadza do ograniczenia cellulitu. Dodatkową wartość stanowi przyspieszenie cyrkulacji krwi w miejscu poddawanym zabiegowi.

6 korzyści REACTION:

 • ujędrnianie skóry twarzy i ciała,
 • wygładzanie zmarszczek redukcja cellulitu,
 • zmniejszanie obwodów,
 • wzmacnianie struktury skóry,
 • poprawa krążenia limfatycznego i krwioobiegu
 • wzmocnienie stref objętych rozstępami.

Dzięki urządzeniu REACTION możemy wykonać:

 • zabiegi liftingu twarzy,
 • zabiegi liftingu brzucha, pośladków, ramion, biustu, nóg,
 • zabiegi wyszczuplające na wszystkie części ciała,
 • zabiegi modelujące sylwetkę,
 • zabiegi antycellulitowe,
 • zabiegi drenujące,
 • zabiegi detoksykujące,
 • zabiegi przeciwzmarszczkowe.

Dla uzyskania optymalnego efektu zalecane jest wykonanie serii ok. 6

więcej na http://novagroup.info.pl/produkt/reaction-2

 

{tab TRIOS–IPL}

Trios-IPL

20130122 0326

Najnowocześniejszy aparat do zabiegów fotoepilacji, fotoodmładzania, likwidacji trądziku i przebarwień. Aparat wykorzystuje technologię zmiennego światła pulsacyjnego. Pozwala dozować precyzyjnie liczbę, czas trwania i częstotliwość impulsów każdego błysku światła.

Podczas zabiegu fotoepilacji - usuwania owłosienia, energia świetlna zmienia się w energię cieplną, przenika aż do mieszka włosowego, w której jest pochłaniana przez barwnik skóry melaninę. W wyniku absorpcji promieniowania dochodzi do reakcji fototermicznej, doprowadzającej do zniszczenia włosa, nie naruszając struktury skóry. Zabiegi są bezbolesne, bez skutków ubocznych.

Fotoodmładzanie polega na penetracji w głąb skóry impulsu świetlnego, powodując stymulację do produkcji i wzmocnienia włókien kolagenu i elastyny, wywołując efekt liftingu. Widoczna jest wyraźna poprawa struktury skóry, zwiększa się jej elastyczność, spłycają się blizny i zmarszczki, znikają przebarwienia, zmiany naczyniowe, zaczerwienienia.

W zabiegach acne(trądzik) - przeciw trądzikowych światło IPL powoduje szybkie gojenie się istniejących zmian oraz zapobieganie powstawania kolejnym. Precyzyjnie dobrana wiązka światła wnikając w głąb skóry działa na gruczoły łojowe ograniczając produkcję serum. Światło IPL ma właściwości odkażające i obkurczające pory.

 

{tab Pristine}

Pristine

20130122 0368

Przeznaczona do zabiegów kosmetycznej mikrodermabrazji diamentowej, stanowi idealny system kontroli parametrów skóry, gdyż usuwa martwe komórki jednocześnie stymulując rozwój nowych komórek oraz produkcje kolagenu i elastyny. Odpowiednia do wszystkich typów skóry i na każdą część ciała w tym także szyję, twarz i dekolt.

 

{tab Soft plus}

SOFT PLUS

20130122 0315

Nowoczesny aparat do kompleksowego badania skóry. Pozwala dokładnie określić właściwości skóry pod kątem poziomu nawilżenia, sebum, elastyczności, melaniny, ph i temperatury, klasyfikującej stadium cellulitu oraz wszystkich parametrów wynikających z zastosowania, różnych pod względem czułości soczewek mikrokamery tj. stanu skóry głowy, głębokości zmarszczek, gęstości włosów, średnicy porów skóry, zmian pigmentacyjnych, zaburzeń mikrocyrkulacji, zaskórników, naczyń krwionośnych, grubości włosów itp.

 

{tab Mezoscience by Skeyndor}

Mezoscience by Skeyndor

20130122 0358

Mezoterapia bezigłowa jest najnowocześniejszym nieinwazyjnym systemem odmładzania skóry. Zapewnia najwyższą efektywność terapii dzięki wykorzystaniu czterech zjawisk fizycznych takich jak: prąd stymulujący, prąd pulsacyjny, elektroporacji oraz krioterapii  zapewniających głęboki transport substancji aktywnych w głąb skóry. Za pomocą najnowszej technologii wprowadzanie wysoko skoncentrowanych koktajli jesteśmy w stanie osiągnąć spektakularne efekty w zakresie odmładzania, normalizacji, rozświetlania i zwalczanie przebarwień, głębokiej rewitalizacji, nawilżania, liftingu, a także redukcji cellulitu, tkanki tłuszczowej, rozstępów, wyszczuplania i ujędrniania ciała.

 

{tab Permament Countour}

PERMANENT CONTOUR

20130122 0341

Opatentowane urządzenie, które z powodzeniem pozwoliło zaadaptować masaże ziołowe do kultury europejskiej. Oferuje klientom wspaniałe zabiegi ziołowymi stemplami o stałej temperaturze i wilgotności przeznaczone dla każdego rodzaju skóry zarówno na twarz, jak i ciało.
Stemple Permanent Contour wypełnione są solą oraz najwyższej jakości ziołami i kwiatami, zazwyczaj zbieranymi ręcznie, pochodzącymi z najczystszych rejonów świata. Dzięki dużej różnorodności możemy optymalnie dobrać odpowiedni stempel do zabiegu. Przezroczysty materiał pozwala zobaczyć, jak również poczuć zapach naturalnych składników, które je wypełniają.

{/tabs}

promocje

PROMOCJE - SIERPIEŃ !!

Zabiegi na twarz:

MONTIBELLO OXYGEN terapia dotleniająca tylko teraz 199 zł zamiast 240 zł 

SKEYNDOR ETERNAL terapia anti-age  tylko teraz 189 zł  zamiast 230zł

MONTIBELLO HYDRIUM  zabieg intensywnie nawilżający tylko teraz 149 zł  zamiast 190 zł

DODATKOWO peeling kawitacyjny do zabiegu tylko teraz 20 zł zamiast 40 zł

Zabiegi na ciało:

Peeling ciała + maska na całe ciało z przemasowaniem tylko teraz 109 zł