SKEYNDOR - kosmetyki najwyższej jakości

Oczekiwane rezultaty w gabinecie kosmetycznym można osiągnąć dzięki doświadczeniu kosmetyczki, która indywidualnie dobrze zabieg, wykorzystaniu profesjonalnych kosmetyków i specjalistycznego sprzętu. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z marką Skeydor. Dzięki temu możemy oferować Państwu zabiegi na ciało i twarz z wykorzystaniem kosmetyków opartych na ekskluzywnych recepturach.

SKEYNDOR - kosmetyki najwyższej jakości

SKEYNDOR już od ponad 45 lat tworzy przyszłość branży kosmetycznej wprowadzając na rynek produkty określające kierunki rozwoju asymilowane przez producentów we wszystkich zakątkach świata. Cechą wyróżniającą markę są ekskluzywne receptury produktów oparte na najnowszych badaniach naukowych oraz wyselekcjonowane substancje aktywne gwarantujące najwyższą skuteczność pielęgnacji podane w niezwykle eleganckiej oprawie.

SKEYNDOR to ekskluzywna marka produktów profesjonalnych wykorzystywana w prestiżowych ośrodkach SPA na całym świecie.

Stworzona przez producenta koncepcja SKEYNDOR the Scientific Skincare jest wynikiem zaawansowanych badań naukowych.  Powstające na tej bazie linie kosmetyczne zapewniają najwyższą efektowność zabiegów kosmetycznych.

DOŚWIADCZENIE - Skeyndor stworzony na indywidualne potrzeby wszystkich, których cechuje silna osobowość, bogate zainteresowania i niezachwiana wiara w siebie.

ELEGANCJA - Czystość i elegancja to cechy, które są nie tylko wspólnym mianownikiem tego, co robimy, to także powód naszej ogólnoświatowej rozpoznawalności.

JAKOŚĆ - Nowoczesna linia produktów to jedynie dodatek do równie szlachetnej zawartości, opartej na najbardziej efektywnych składnikach, po które w swoich terapiach sięgają profesjonaliści na całym świecie.

ROZWÓJ - Jako autorytet w rozwoju nowoczesnych technologii tworzone są  kosmeceutyki na miarę XXI w. Rozwijana jest technologia i poszukiwane są  najbardziej efektowne składniki  aktywne.

INNOWACJE - Marka Skeyndor to pionier w opracowywaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań kosmetologii estetycznej.

SKUTECZNOŚĆ - Znakiem rozpoznawczym  marki jest wysoka skuteczność tworzonych terapii, a głównym celem jest poszukiwanie rozwiązań skutecznych, gwarantujących maksymalne zadowolenie i komfort  klientów.

Każde spotkanie ze Skeyndor to unikalne… doświadczenie!

 

promocje

PROMOCJE - KWIECIEŃ !!!

ZABIEGI NA TWARZ

SKEYNDOR Power Hialuronic terapia nawilżająca tylko teraz 190 zł zamiast 220 zł

AROSHA FACE zabiegi rozświetlające i anti - age tylko teraz 180 zł

 

ZABIEGI NA CIAŁO

MONTIBELLO SLIM & SCULPT terapia antycellulitowa tylko teraz 40% taniej

BANDAŻE AROSHA zabiegi wyszczuplające i wygładzające tylko teraz 15% taniej