Masaże

Doskonałą formą zarówno pielęgnacji ciała, jak i relaksu oraz odprężenia są różnego rodzaju masaże. Dzięki odpowiednio dobranym kosmetykom oraz technikom masowania możemy uzyskać zdumiewające efekty. W naszym gabinecie kosmetycznym wykonujemy między innymi:

  • masaż relaksacyjny
  • masaż sportowy
  • masaż izomeryczny
  • masaż leczniczy
  • masaż antycellulitowy

Po zabiegach skóra jest lepiej ukrwiona, co pozwala na prawidłowy przebieg procesów metabolicznych, a to z kolei w połączeniu z innymi zabiegami wyszczuplającymi przynosi zauważalne rezultaty w poprawie kondycji i jędrności skóry oraz wygładzeniu nierówności. Masaże pomagają również w walce z cellulitem, napięciem mięśni spowodowanym stresem, a także stanowią formę regeneracji po ciężkim treningu lub uzupełnienie fizjoterapii.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

MASAŻ PAŁECZKAMI BAMBUSOWYMI    331431-massage orlando 1

Jest to rodzaj masażu relaksacyjnego, drenująco-modelującego wykonywanego z wykorzystaniem pałeczek bambusa. Pałeczki mają różne grubości i długości, gdyż są dostosowane do poszczególnych technik i wielkości ciała. Techniki manualne rozpoczynają i kończą masaż oraz pełnią funkcję łączników między kolejnymi ruchami wykonywanymi za pomocą pałeczek rolowanych po ciele. Pałeczkami, dopasowującymi się podczas masażu do kształtu mięśni, oklepuje się, głaszcze i ugniata całe ciało ze zmiennym rytmem i natężeniem. Masaż ma na celu odprężenie i poprawienie samopoczucia. Ciało odzyskuje uczucie niesamowitej lekkości. Ponadto odgłosy miarowych uderzeń bambusowych wprowadzają w stan głębokiego relaksu i zapomnienia.

CENA 30 MIN 70 PLN
CENA 60 MIN 130 PLN

MASAŻ MISAMI KOKOSOWYMI

Misy kokosowe z rozgrzanym olejkiem kokosowym stanowią idealne połączenie za pomocą, którego można pozbyć się wewnętrznych napięć naszego organizmu wynikających ze stresu, zmęczenia, dolegliwości chorobowych. Odżywiają skórę, przyśpieszając regeneracje naskórka. Techniki masażu przy pomocy mis niwelują blokady, napięcia mięśniowe, obrzęki limfatyczne. Wszystko to wpływa na błogostan naszego przyszłego klienta.

CENA 60 MIN 130 PLN

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Obok tradycyjnego zastosowania baniek – likwidowanie przeziębień oraz stanów zapalnych – bańka doceniona została również w kosmetyce, jako jeden z zabiegów wspomagających redukcję cellulitu. Tak więc obok stawiania baniek w ściśle określonych miejscach, możemy wykorzystać je zarówno do masażu ciała – masaż pleców, masaż antycellulitowy. Stawianie baniek/masaż bańką chińską wzmacnia siły samoleczenia organizmu, ma działanie przeciwbólowe, poprawia samopoczucie, pomaga w diagnozowaniu dolegliwości.

CENA CAŁE CIAŁO 120 PLN
CENA UDA I POŚLADKI 70 PLN
CENA CAŁE NOGI 50 PLN
CENA POŚLADKI 20 PLN
CENA BRZUCH 30 PLN
CENA PLECY 35 PLN

MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI

Uśmierza ból, napięcie mięśni, usuwa toksyny i pobudza organizm do regeneracji i odbudowy komórkowej. Intensywnie wydzielający się zapach oraz ciepło ze stempla sprawia, że ciało i umysł są zrelaksowane.

Stemple Permanent Contour wypełnione są solą oraz najwyższej jakości ziołami i kwiatami pochodzącymi z najczystszych rejonów świata i najczęściej zbieranymi ręcznie. Dzięki dużej różnorodności możemy optymalnie dobrać odpowiedni stempel do zabiegu. Przezroczysty materiał pozwala zobaczyć, jak również poczuć zapach naturalnych składników, które je wypełniają.

CENA 60 MIN 200 PLN

MASAŻ ANTYCELLULITY

przeznaczony jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Na cellulit i problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej cierpi co drugi człowiek bez względu na wiek i płeć. To stres, brak ruchu, nieodpowiednia dieta i przepracowanie coraz częściej "męczy" nasze ciało i skórę. Po serii masażu antycellulitowego następuje widoczna redukcja tkanki tłuszczowej. Widocznie zmniejszają się obwody ciała, a skóra na Twoich biodrach, brzuchu , udach lub ramionach staje się bardziej sprężysta i jędrniejsza.

Drenaż Limfatyczny - zastosowanie drenażu limfatycznego można zauważyć przede wszystkim w medycynie. Do wykonania zabiegu kwalifikują się osoby posiadające obrzęki kończyn dolnych oraz górnych. Masaż stymuluje układ żylny oraz limfatyczny, likwiduje obrzęki oraz przyczynia się do usuwania toksyn z organizmu. Masaż drenujący stosuje się również celem usuwania nadmiernego tłuszczu z tkanki podskórnej i likwidacji cellulitu. Efekt zabiegu to bardziej jędrna i elastyczna skóra.

CENA 80-100 PLN

MASAŻ SPORTOWY

Jest formą odnowy biologicznej przygotowującej układ stawowo-mięśniowy do wysiłku fizycznego, jak również przyśpieszający jego regenerację po treningu. Ma szczególne zastosowanie w leczeniu kontuzji sportowych.

CENA 30 MIN 70 PLN
CENA 60 MIN 120 PLN

MASAŻ ŚWIECĄ

Masaż woskiem aromatycznej świecy to doskonały sposób na odprężenie i relaks. W szczególności zalecany jest dla osób przemęczonych, zmagających się ze stresem i pragnących zapomnieć o problemach dnia codziennego. Korzystanie wpływa również na kondycję skóry.

CENA 60 MIN 130 PLN

MASAŻE ODCINKOWE (CZĘSCIOWE)              kampai1

odc. szyjny                                cena 20 PLN                              

odc. piersiowy                           cena 20 PLN

odc. lędźwiowo-krzyżowy           cena 30 PLN

CHIŃSKI MASAŻ TWARZY TUI-NA Z DRENAŻEM OKOLIC OCZU

Jest niezwykle skuteczną metodą odmładzania twarzy. Usuwa cienie i obrzęki pod oczami, redukuje zmarszczki, przywraca skórze blask, a ponad to doskonale relaksuje.

CENA 60 PLN

 

 

promocje

PROMOCJE - SIERPIEŃ !!

Zabiegi na twarz:

MONTIBELLO OXYGEN terapia dotleniająca tylko teraz 199 zł zamiast 240 zł 

SKEYNDOR ETERNAL terapia anti-age  tylko teraz 189 zł  zamiast 230zł

MONTIBELLO HYDRIUM  zabieg intensywnie nawilżający tylko teraz 149 zł  zamiast 190 zł

DODATKOWO peeling kawitacyjny do zabiegu tylko teraz 20 zł zamiast 40 zł

Zabiegi na ciało:

Peeling ciała + maska na całe ciało z przemasowaniem tylko teraz 109 zł