Makijaż permamentny

Makijaż permanentny, nazywany również makijażem trwałym to zabieg kosmetyczny mający na celu podkreślenie konturu ust, linii rzęs, brwi. Subtelna kolorystyka dobrana indywidualnie do karnacji i typu urody pozwala podkreślić atuty, a także ukryć drobne niedoskonałości. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę barwników naturalnych o określonej intensywności oraz w tonacji odpowiadającej typowi urody Klientki. Miejsca przeznaczone do wprowadzenia pigmentu smaruje się maścią znieczulającą, dzięki czemu uczucie dyskomfortu podczas zabiegu jest zminimalizowane.

Zalety makijażu permanentnego

Niepodważalną zaletą makijażu permanentnego jest jego trwałość. Dzięki temu oszczędzamy sporo czasu nie tracąc go na robienie codziennego make-upu. To również doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą trwale podkreślić rysy twarzy, skorygować asymetryczne usta, podkreślić ich kontur, zaznaczyć brwi czy przycienić linię rzęs. Za pomocą odpowiednio dobranych barwników możliwe jest również zamaskowanie blizn, przebarwień.

Trwałość makijażu permanentnego

Makijaż permanentny to makijaż długotrwały. Profesjonalny makijaż wykonany w gabinecie kosmetycznym przy użyciu odpowiednich pigmentów utrzymuje się w skórze do kilku lat. Z biegiem czasu makijaż stopniowo blednie. By cieszyć się intensywnością makijażu, należy powtarzać zabieg. Trwałość makijażu permanentnego uwarunkowana jest:

  • indywidualnymi predyspozycjami
  • kolorem pigmentu (ciemniejsze barwniki utrzymują się w skórze dłużej)
  • odpowiednią pielęgnacją skóry w okresie okołozabiegowym oraz po zagojeniu się makijażu
  • wiekiem
  • kondycją i rodzajem skóry

Innym rodzajem makijażu permanentnego jest mikropigmentacja paramedyczna.

promocje

PROMOCJE - KWIECIEŃ !!!

ZABIEGI NA TWARZ

SKEYNDOR Power Hialuronic terapia nawilżająca tylko teraz 190 zł zamiast 220 zł

AROSHA FACE zabiegi rozświetlające i anti - age tylko teraz 180 zł

 

ZABIEGI NA CIAŁO

MONTIBELLO SLIM & SCULPT terapia antycellulitowa tylko teraz 40% taniej

BANDAŻE AROSHA zabiegi wyszczuplające i wygładzające tylko teraz 15% taniej