Dietetyk – oferta gabinetu Tutti Beauty w Gliwicach

Mgr Adam Jasztal, absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na wydziale Zdrowia Publicznego w Bytomiu.

 dieta-sem-carboidratos-alimentos-carboidrato-1

Jako dietetyk kliniczny, zawsze staram się indywidualnie spojrzeć na problemy i potrzeby swoich pacjentów. Swoje doświadczenie zawodowe, które zdobyłem pracując w szpitalu oraz w domu pomocy społecznej staram się doskonalić, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty w pracy z pacjentem. Indywidualne podejście do dietoterapii zawsze przynosi lepsze i trwalsze rezultaty zarówno kliniczne, jak i wizualne. W trosce o Państwa dobro, zawsze staram się być w stałym kontakcie z pacjentami przez cały okres trwania terapii oraz po jej ukończeniu.

Skuteczna zmiana nawyków żywieniowych

Diety przeze mnie ułożone są indywidualnie dobrane dla każdego z moich pacjentów. Staram się w miarę możliwości rozpisywać je zgodnie z upodobaniami kulinarnymi pacjentów i korzystać z produktów łatwo dostępnych w każdym sklepie.

Rozpisując diety dla moich pacjentów mam na uwadze nie tylko zredukowanie tkanki tłuszczowej, ale także poprawę ich samopoczucia, poprzez dostarczenie organizmowi właściwych składników odżywczych. Moim celem jest także uświadomienie każdego z nich, jak ważna dla prawidłowego funkcjonowania organizmu jest zrównoważona dieta i dokładam wszelkich starań, aby trwale zmienili oni swoje nawyki żywieniowe. Jako profesjonalny dietetyk doradzam nie tylko w kwestii żywienia, ale także właściwej aktywności fizycznej. Dokładam wszelkich starań, aby opracowany przeze mnie jadłospis nie tylko uwzględniał indywidualne preferencje żywieniowe pacjentów, ale także dbam o to, aby był dostosowany do ewentualnych alergii pokarmowych.

Doskonałym dopełnieniem diety są różnego rodzaju zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę oraz pielęgnacja ciała przy pomocy skoncentrowanych, odżywczych kosmetyków gabinetowych.

Pamiętaj, że właściwie dobrana dieta to nie tylko piękna figura, ale przede wszystkim dobre samopoczucie.

promocje

PROMOCJE - KWIECIEŃ !!!

ZABIEGI NA TWARZ

SKEYNDOR Power Hialuronic terapia nawilżająca tylko teraz 190 zł zamiast 220 zł

AROSHA FACE zabiegi rozświetlające i anti - age tylko teraz 180 zł

 

ZABIEGI NA CIAŁO

MONTIBELLO SLIM & SCULPT terapia antycellulitowa tylko teraz 40% taniej

BANDAŻE AROSHA zabiegi wyszczuplające i wygładzające tylko teraz 15% taniej