Tutti Beauty - gabinet kosmetyczny w Gliwicach

Ambicją zespołu gabinetu kosmetycznego Tutti Beauty w Gliwicach jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz zagwarantowanie miłej logoatmosferysprzyjającej relaksowi. Właśnie dlatego przygotowując salon kosmetyczny na przyjęcie Gości stworzyliśmy miejsce, w którym można odpocząć.

Gabinet Tutti Beauty wyposażony jest w specjalistyczne urządzenia wysokiej klasy, dzięki którym możemy zapewnić Państwu najwyższej jakości usługi i z powodzeniem spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Doskonale wiemy, jak ważna jest właściwa obsługa Klientów salonu. Dlatego też zatrudniamy wspaniały zespół profesjonalistów, dla których praca jest przede wszystkim sposobem na realizację swoich pasji. Nasi pracownicy to eksperci w kwestiach relaksu, kosmetyki i zdrowia. Każdy z nich może pochwalić się bogatym doświadczeniem oraz niezbędnymi do wykonywania zawodu kwalifikacjami.

Zabiegi na twarz i ciało

W propozycji gliwickiego gabinetu Tutti Beauty znajdą Państwo zarówno profesjonalne zabiegi na twarz, takie jak oczyszczanie twarzy (także dla panów), mikrodermabrazja czy darsonwalizacja, jak również pielęgnacyjne zabiegi na ciało, w tym między innymi różnego rodzaju kuracje antycellulitowe i ujędrniające. Do zabiegów wykonywanych w salonie wykorzystujemy profesjonalne kosmetyki austriackiej firmy Kurland oraz hiszpańskiego producenta Skeyndor.

Współpracujemy z:

 

logo                                                                    

promocje

PROMOCJE - Listopad !!

ZABIEGI NA TWARZ
Zabieg na Twarz Power C Skeyndor Teraz 150 zł ( 40 zł taniej)
Zabieg na Twarz Power Retinol Teraz 200 zł ( 60 zł taniej)
Mikrodermabrazja diamentowa z maską algową - seria 6 zabiegów tylko teraz 600 zł
Kwasy medyczne - kup serie 6 zabiegów a otrzymasz 7 zabieg GRATIS

ZABIEGI NA CIAŁO
Masaż ziołowymi aromaterapeutycznymi stemplami Teraz 130 zł ( 70 zł Taniej)
Karboksyterapia wybranej partii ciała Teraz - 40%
IPL Trios teraz - 50%