Nowości

Nieustannie śledzimy zmiany zachodzące w branży kosmetycznej. Uwzględniamy również oczekiwania naszych Klientów oraz dostosowujemy ofertę do zapotrzebowania na konkretne zabiegi kosmetyczne na ciało i twarz. Osoby zainteresowane nowościami jakie pojawiły się w naszej ofercie, zachęcamy do śledzenia aktualności.

nowosci

SKEYNDOR TIMELESS PRODIGY

Nowa, luksusowa linia kosmetyków anty-ageing. Innowacyjność linii polega na zastosowaniu trzech strategii odmładzania skóry równocześnie. Spektakularne efekty - w postaci widocznie odmłodzonej i zregenerowanej skóry - możliwe są dzięki pobudzeniu genów młodości.

TRZY STRATEGIE ODMŁADZANIA:

AKTYWACJA PODZIAŁU KOMÓREK: czynniki wzrostu i nowa generacja wysoko skoncentrowanych komórek macierzystych (50 milionów) z Róży Damasceńskiej. Dzięki składnikom aktywnym następuje proces naprawy i regeneracji tkanek oraz zmniejszenie widoczności zmarszczek. Tworzone są idealne warunki do zagęszczenia skóry, poprzez stymulację i tworzenie nowych komórek.

UDOSKONALANIE JAKOŚCI KOMÓREK: dwa wyjątkowe składniki, które odpowiadają za jakość komórek, przedłużają ich żywotność i opóźniają rozpoczęcie procesu starzenia się. Po pierwsze ekskluzywny ekstrakt z Białej Trufli z regionu Alba we Włoszech, dzięki któremu włókna podporowe odzyskują swoją sprężystość, a skóra staje się rozjaśniona i bardziej witalna. Po drugie Teprenon, który odpowiada za wydłużenie cyklu życia komórek i wzmocnienie ich żywotności, dzięki czemu skóra staje się znacznie bardziej promienna i jędrna.

WZMACNIANIE FUNKCJONALNOŚCI KOMÓREK: składniki, które wspomagają funkcjonowanie i wydajność komórek - rozpuszczalne proteoglikany oraz Kombucha (znana jako "infuzja długowieczności") - przyspieszają procesy regeneracji skóry dzięki czemu staje się ona gładka i pełna witalności. Bogactwo cennych kwasów organicznych, antyoksydantów, polifenoli i witamin z grupy B sprawia, że skóra odzyskuje swój blask i jest wyraźnie rozświetlona.

CENA: 500 ZŁ

 

MONTIBELLO

 

ZABIEGI NA CIAŁO:  

 

SLIM & SCULPT - kuracja wyszczuplająca

Linia kosmetyków Slim & Sculpt zawiera kompleks LIPO-DIET COMPLEX, który został opracowany w celu zmniejszenia objętości ciała i wymodelowania jego kształtu.

CEL:

- zapobieganie namnażaniu się adipocytów,

- zapobieganie odkładaniu się komórek tłuszczowych,

- wspomaganie spalanie adipocytów.

CENA: 260 zł

 

SLIM & SCULPT - kuracja antycellulitowa

Linia produktów Slim & Sculpt zawiera kompleks SVELT D-TOX COMPLEX, który doskonale wspomaga detoksykację komórek zmienionej tkanki, redukcję objętości adipocytów, rozluźnienie tkanki tłuszczowej oraz stymuluje mikrokrążenie.

CEL:

- zwalczanie cellulitu,

- modelowanie kształtu ciała,

- wspomaganie mobilizacji układu krążenia.

CENA: 260 zł

 

BODYSLIM

Linia produktów Bodyslim jest przeznaczona do zwalczania bolesnego cellulitu lub terapią przygotowującą do kuracji mającej na celu redukcję cellulitu i depozytów tłuszczu w zaawansowanych stadiach. Produkty zawierają kompleks NEUROCAVITATION SYSTEM wspomagający detoksykację komórek i tkanek w celu zmniejszenia adipocytów, a tym samym rozluźnienia tkanki tłuszczowej i stymulowania mikrokrążenia.

CEL:

- wymodelowanie sylwetki,

- rozluźnienie tkanki tłuszczowej,

- wspomaganie spalania tłuszczu,

- odprowadzenie nadmiernej ilości toksyn,

- zapobieganie efektowi jo-jo.

CENA: 260 zł

 

ZABIEGI NA TWARZ:

 

NEUROSENS

Badania neurodermatologiczne wykazały, że skóra i układ nerwowy są połączone, a interakcje pomiędzy włóknami nerwowymi i komórkami skóry są możliwe dzięki przenośnikom zwanym neuroprzekaźnikami. Linia kosmetyków Neurosens, których formuła zawira NEURO-TOLERANCE COMPLEX, jest innowacyjną rodziną produktów kosmetycznych o właściowściach kojących, regenerujących i ochronnych. Produkty te opracowano z myślą o skórze wrażliwej, reaktywej i nietolerancyjnej.

DZIAŁANIE:

- ukojenie,

- odbudowa,

- ochrona.

CENA: 230 zł

 

ARUDE:

Zabieg, który dostarcza pielegnacji twarzy specjalnie zaprojektowaną do dbania o skórę z perspektywy rewolucyjnego konceptu TransAGEING. Celem jest zwiększenie jędrności, zwalczenie zmarszczek, zdefiniowanie owalu twarzy, podniesienie cech skórnych, wygładzenie plam i ujednolicenie kolorytu skóry, a także nadanie natychmiastowego efektu napięcia.

DZIAŁANIE i REZULTATY:

- wygładzenie, oczyszczenie i detoks skóry,

- zwiększenie nawilżenia i grubości skóry,

- zwiększenie rozświetlenia,

- koi skórę i zwiększa jej tolerancję na stres,

- ujednolicenie tonu i redukcja plam skórnych,

- wzmacnia sieć mikrowłókien,

- optymalizuje witalność i regenerację skóry,

- redukcja pojawiania się zmarszczek,

- zwiększenie elastyczności skóry,

- wzmocnienie tkanek,

- remodeluje kontur i rozkład objętości,

- korekcja pojawiających się podkrążonych oczu.

CENA: 280 zł

 

VITA C PURE

Linia produktów Vita C Pure zawiera AOX Vital C+, innowacyjną technologię, która zwalcza pierwsze oznaki starzenia się skóry w bardziej naturlany i bezpośredni sposób, zapewniając natychmiastowy efekt rozświetlenia.

DZIAŁANIE:

- przeciwutleniające - synergia różnych typów witaminy C pozwala na zwalczanie wolnych rodników, wychwytując je i chroniąc DNA komórkowe. Wspomaga syntezę włókien kolagenowych i nadaje skórze blask.

- przeciwstarzeniowe - ekstrakt z afrykańskiej brzozy jest nośnikiem ułatwiającym wchłanianie witaminy C w głębokich warstwach skóry, pobudzając syntezę kolagenu i zapobiegając jego degradacji.

- rozjaśniające - ekstrakt z roślin Rabdosia Sigesbeckia działa na trzy główne chromofory skóry (melaninę, hemoglobinę i kolagen) w celu rozjaśnienia i wyrównania kolorytu skóry.

CENA: 240 zł

 

AROSHA FACE

AGE RESOLUTION  SPECJALISTYCZNY PROGRAM ANTI-AGE

Profesjonalna, dwuetapowa kuracja antystarzeniowa i odbudowująca, w której działanie substancji czynnych pozwala zwalczać wszelkie objawy uszkodzeń wywołanych przez wolne rodniki, ekspozycje na słońce i biologiczne procesy starzenia takie jak spowolnienie produkcji kolagenu i elastyny i zmniejszenie odnowy komórkowej. Ponad to, kuracja wyraźnie redukuje zmarszczki i poprawia kondycję cery przez jej głębokie nawilżenie.

CEL:

- odmłodzenie

- odbudowa i naprawa

- spowolnienie starzenia

CENA : 230,00 ZŁ

ILLUMINA C  SPECJALISTYCZNY PROGRAM ROZJAŚNIAJĄCY

Profesjonalna, dwuetapowa kuracja rozjaśniająca przebarwienia i wybielająca skórę, oparta na składnikach stworzonych do redukowania i stopniowego wyeliminowania plam skórnych zlokalizowanych na poziomie naskórka i innych problemów z hiperpigmentacją. Pomaga skórze odzyskać jej naturalny blask wyrównując jej koloryt.

CEL:

- usuwanie przebarwień

- wybielanie

- rozjaśnianie

CENA : 250,00 ZŁ

promocje

PROMOCJE - SIERPIEŃ !!

Zabiegi na twarz:

MONTIBELLO OXYGEN terapia dotleniająca tylko teraz 199 zł zamiast 240 zł 

SKEYNDOR ETERNAL terapia anti-age  tylko teraz 189 zł  zamiast 230zł

MONTIBELLO HYDRIUM  zabieg intensywnie nawilżający tylko teraz 149 zł  zamiast 190 zł

DODATKOWO peeling kawitacyjny do zabiegu tylko teraz 20 zł zamiast 40 zł

Zabiegi na ciało:

Peeling ciała + maska na całe ciało z przemasowaniem tylko teraz 109 zł