MASAŻ DOBRY NA WSZYSTKO

 

masa-relaksacyjny

 

Terapia dotykiem, jaką jest masaż nie ma sobie równych. To cudowne odprężenie zarówno dla ciała jak i duszy.

Kiedyś niedoceniany, obecny tylko i wyłącznie na oddziałach fizjoterapii i w przychodniach medycyny naturalnej. Dziś króluje w salonach piękności i ośrodkach spa. 

 

Co się dzieje podczas masażu?

Fenomenalny wpływ masażu na nasz organizm następuje przez pobudzenie przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz zwiększenie przemieszczania płynów przez układ naczyniowy. A prościej mówiąc „masowanie ciała” pobudza krążenie krwi, której swobodny przepływ dostarcza więcej tlenu i składników odżywczych całemu organizmowi, a co za tym idzie przyspiesza nasz metabolizm. Ponad to korzystnie wpływa na pracę takich narządów jak serce i nerki.

 

 

Istota masażu

Jego celem jest przede wszystkim pobudzenie układu nerwowego, który jest odpowiedzialny za działanie wszystkich narządów oraz układów w naszym ciele.

Inaczej mówiąc bodźce, które zostają przekazywane do mózgu włóknami nerwowymi powodują szybsze i bardziej sprawne wykonywanie czynności przez narządy naszego ciała, a efektem tego jest ubogi stan odprężenia zarówno fizycznego jak i psychicznego. 

 

siedem1

 

 

Niezawodna klasyka

Masaż klasyczny najczęściej wybierany przez grono męskie, dlatego że jest mocny i stosunkowo od formy i intensywności wykonywania może być leczniczy bądź relaksacyjny. Ma działanie przeciwbólowe i odprężające, a przy tym polepsza odżywienie tkanek regulując tym samym napięcie mięśniowe i uaktywniając przepływ krwi i limfy. Odpowiedni nastrój tj. relaksująca muzyka, aromatyczny zapach świec i przede wszystkim doświadczona masażystka sprawią, że czas terapii będzie głębokim doznaniem odprężenia, relaksacji i rewitalizacji.

 


Inne

W dzisiejszych czasach istnieje wiele form masażu klasyczny, relaksacyjny, odchudzający, izometryczny, bańką chińską, kamieniami, czekoladą, świecą, misami, pałeczkami bambusowymi, misami kokosowymi, stemplami ziołowymi i mogę tak wymieniać bez końca J. W zależności od gustów i upodobań każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, jaką jego formę wybierzemy efekt końcowy powinien być jeden a mianowicie uczucie głębokiego odprężenia fizycznego i psychicznego.

 

 

4

promocje

PROMOCJE - SIERPIEŃ !!

Zabiegi na twarz:

MONTIBELLO OXYGEN terapia dotleniająca tylko teraz 199 zł zamiast 240 zł 

SKEYNDOR ETERNAL terapia anti-age  tylko teraz 189 zł  zamiast 230zł

MONTIBELLO HYDRIUM  zabieg intensywnie nawilżający tylko teraz 149 zł  zamiast 190 zł

DODATKOWO peeling kawitacyjny do zabiegu tylko teraz 20 zł zamiast 40 zł

Zabiegi na ciało:

Peeling ciała + maska na całe ciało z przemasowaniem tylko teraz 109 zł