MASAŻ DOBRY NA WSZYSTKO

 

masa-relaksacyjny

 

Terapia dotykiem, jaką jest masaż nie ma sobie równych. To cudowne odprężenie zarówno dla ciała jak i duszy.

Kiedyś niedoceniany, obecny tylko i wyłącznie na oddziałach fizjoterapii i w przychodniach medycyny naturalnej. Dziś króluje w salonach piękności i ośrodkach spa. 

 

Co się dzieje podczas masażu?

Fenomenalny wpływ masażu na nasz organizm następuje przez pobudzenie przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz zwiększenie przemieszczania płynów przez układ naczyniowy. A prościej mówiąc „masowanie ciała” pobudza krążenie krwi, której swobodny przepływ dostarcza więcej tlenu i składników odżywczych całemu organizmowi, a co za tym idzie przyspiesza nasz metabolizm. Ponad to korzystnie wpływa na pracę takich narządów jak serce i nerki.

 

 

Istota masażu

Jego celem jest przede wszystkim pobudzenie układu nerwowego, który jest odpowiedzialny za działanie wszystkich narządów oraz układów w naszym ciele.

Inaczej mówiąc bodźce, które zostają przekazywane do mózgu włóknami nerwowymi powodują szybsze i bardziej sprawne wykonywanie czynności przez narządy naszego ciała, a efektem tego jest ubogi stan odprężenia zarówno fizycznego jak i psychicznego. 

 

siedem1

 

 

Niezawodna klasyka

Masaż klasyczny najczęściej wybierany przez grono męskie, dlatego że jest mocny i stosunkowo od formy i intensywności wykonywania może być leczniczy bądź relaksacyjny. Ma działanie przeciwbólowe i odprężające, a przy tym polepsza odżywienie tkanek regulując tym samym napięcie mięśniowe i uaktywniając przepływ krwi i limfy. Odpowiedni nastrój tj. relaksująca muzyka, aromatyczny zapach świec i przede wszystkim doświadczona masażystka sprawią, że czas terapii będzie głębokim doznaniem odprężenia, relaksacji i rewitalizacji.

 


Inne

W dzisiejszych czasach istnieje wiele form masażu klasyczny, relaksacyjny, odchudzający, izometryczny, bańką chińską, kamieniami, czekoladą, świecą, misami, pałeczkami bambusowymi, misami kokosowymi, stemplami ziołowymi i mogę tak wymieniać bez końca J. W zależności od gustów i upodobań każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, jaką jego formę wybierzemy efekt końcowy powinien być jeden a mianowicie uczucie głębokiego odprężenia fizycznego i psychicznego.

 

 

4

promocje

PROMOCJE - KWIECIEŃ !!!

ZABIEGI NA TWARZ

SKEYNDOR Power Hialuronic terapia nawilżająca tylko teraz 190 zł zamiast 220 zł

AROSHA FACE zabiegi rozświetlające i anti - age tylko teraz 180 zł

 

ZABIEGI NA CIAŁO

MONTIBELLO SLIM & SCULPT terapia antycellulitowa tylko teraz 40% taniej

BANDAŻE AROSHA zabiegi wyszczuplające i wygładzające tylko teraz 15% taniej