Elektrostymulacja mięśniowa - szybki sposób

na szczupłą sylwetkę i nie tylko!

 

promocja-elekto

 

Lato tuż, tuż, a Ty patrzysz w lustro i stwierdzasz, że przydałoby się zrzucić parę kilo?

To tak jak większość z nas. Tylko jak to zrobić? Nie masz czasu ani ochoty na diety i ćwiczenia? Na szczęście żyjemy w czasach, gdzie wszystko jest możliwe :). Tak, tak możemy zrzucić zbędne kilogramy nie robiąc w zasadzie nic. Słyszeliście o takim cudownym wynalazku, jakim jest elektrostymulacja mięśniowa? To właśnie te cudowne urządzenie pomoże nam pozbyć się nadmiaru tłuszczu oraz cellulitu, a także wyrzeźbić naszą sylwetkę. Jedyne, co musimy zrobić to udać się do salonu kosmetycznego/spa położyć się wygodnie na łóżku, gdzie podepną nam elektrody i relaksować się a reszta zrobi się sama :).  Dziesięć zabiegów powinno załatwić sprawę. 

 

Teraz trochę teorii. Wytłumaczę wam jak to działa.

Urządzenia do elektrostymulacji oparte są na prądzie zmiennym(Faradaya), który jest już od dziesiątek lat wykorzystywane w sporcie i fizykoterapii. Impulsy prądu kurczą i rozkurczają mięśnie wykonując pracę taką jak podczas normalnego treningu. Efekt finalny jest taki sam, a przy tym pozbawiony ryzyka kontuzji oraz przeciążeń stawów czy też kręgosłupa. A wiecie, co jest w tym najlepsze??? 45 minut elektrostymulacji odpowiada 7 godzinom morderczego treningu na siłowni. Robi wrażenie prawda?:)

 534d2c1eb767a

 

Samo odczucie podczas zabiegu nie jest specjalnie przyjemne, ale da się do niego przyzwyczaić, a zwłaszcza osobom „atletycznym inaczej” spodoba się bardziej niż aerobik. Terapia ta ma na celu usprawnienie przepływ krwi do mięśni, ujędrnienie, pobudzenie ich i rozluźnienie, ale tak, aby nie narazić ich na mikrouszkodzenia, znane, jako po treningowe zakwasy. Ciepło, które rozprowadzane jest po całym ciele przyspiesza krążenie i detoksykację, a zarazem odpręża. Strefy poddane zabiegowi tj. najczęściej brzuch i talia z każdą sesją tracą na tłuszczyku nabierając ładnego kształtu. Po 10 zabiegach można wymienić garderobę, na co najmniej jeden rozmiar mniejszą.

 

elektro efekt

 

Ponad to elektrostymulacja mięśniowa świetnie sprawdza się w leczeniu takich dolegliwości jak:

 •   zapobieganie lub hamowanie spazmu(skurczu) mięśniowego,
 •   odbudowy utraconej funkcji mięśnia,
 •   utrzymaniu lub zwiększeniu zakresu ruchu w stawach(przykurcze),
 •   zabezpieczeniu przed atrofią czyli zanikami mięśniowymi,
 •   zwiększeniu krążenia lokalnego krwi,
 •   jako po zabiegowe zapobieganie zakrzepicy poprzez stymulację mięśni podudzia,
 •   w treningu sportowym: podczas rozgrzewki, w ćwiczeniach siłowych, szybkościowych, wytrzymałościowych, oporowych, czy podczas regeneracji w ramach rehabilitacji po kontuzjach.
 •   Przeciwbólowo przy bólach kręgosłupa, nie tylko rozluźniając spięte mięśnie, ale także rozbudowując gorset mięśniowy( zapobieganie nawrotom). 
 •   w ćwiczeniach mięśni Kegla, np. w terapii nietrzymania moczu.

img

 

Zakres stosowanych częstotliwości ma dość istotne znaczenie. 

 •   Przy niskich częstotliwościach (1-10Hz) wykonamy drenaż limfatyczny, czyli poprawimy cyrkulację krwi w leczonym mięśniu oraz usuniemy końcowe produkty przemiany materii. Mięśnie stają się bardziej dotlenione.
 •   Przy średnich częstotliwościach(20-50Hz) uzyskamy większy poziom napięcia mięśniowego, poprawiając tym samym strukturę mięśni. Już przy częstotliwości 20Hz rozbudujemy włókna mięśniowe, a przy 50Hz wzmocnimy jego siłę.
 •   Przy wysokiej częstotliwości(60-90Hz) zwiększymy masę i objętość mięśni.Podsumowując Elektrostymulacja mięśniowa to cudowne urządzenie o bardzo szerokim zastosowaniu, które nie tylko pozwoli nam schudnąć, pozbyć się cellulitu, wyrzeźbić sylwetkę, ale także pomoże nam w leczeniu wielu problemów i dysfunkcji. 

promocje

PROMOCJE - SIERPIEŃ !!

Zabiegi na twarz:

MONTIBELLO OXYGEN terapia dotleniająca tylko teraz 199 zł zamiast 240 zł 

SKEYNDOR ETERNAL terapia anti-age  tylko teraz 189 zł  zamiast 230zł

MONTIBELLO HYDRIUM  zabieg intensywnie nawilżający tylko teraz 149 zł  zamiast 190 zł

DODATKOWO peeling kawitacyjny do zabiegu tylko teraz 20 zł zamiast 40 zł

Zabiegi na ciało:

Peeling ciała + maska na całe ciało z przemasowaniem tylko teraz 109 zł