kwasy medyczne

Zabiegi na twarz: kwasy medyczne. Kiedy stosować, a kiedy unikać.

Stosowane w gabinetach kosmetycznych kwasy medyczne cieszą się ogromną popularnością. Zawdzięczają to swoim doskonałym właściwościom i efektom, jakie dają. Zastosowanie odpowiednich peelingów chemicznych sprawia, że skóra jest dogłębnie oczyszczona i przygotowana na przyjęcie profesjonalnych preparatów nawilżających i ujędrniających. Kwasy mogą być również stasowane na różnych grupach wiekowych, zarówno u osób z cerą trądzikową, jak też dojrzałą lub w ramach profilaktyki, by opóźnić proces starzenia się skóry i jak najdłużej zachować jej jędrność.

Redukcja przebarwień i innych niedoskonałości oraz poprawa kondycji skóry

Terapia kwasami medycznymi daje doskonałe rezultaty m.in. w walce z trądzikiem, usuwaniu przebarwień, zaskórników i innych niedoskonałości. Dzięki usunięciu zrogowaciałej warstwy naskórka za pomocą peelingów chemicznych oraz dobraniu odpowiednich preparatów, nasza skóra zostaje dogłębnie nawilżona i pięknie wygładzona. Drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra nabiera blasku i zdrowego wyglądu, koloryt zostaje wyrównany. Za pomocą kwasów medycznych możemy również pozbyć się problemu wiecznie świecącej się cery, spłycić blizny potrądzikowe, zmniejszyć widoczność rozszerzonych porów.

Najlepsza pora roku na rozpoczęcie kuracji kwasami

Niektóre zabiegi na twarz z wykorzystaniem odpowiednich kwasów medycznych mogą być wykonywane niezależnie od pory roku. Przykładem może być kwas migdałowy, który nie wypływa na uwrażliwienie skóry na działanie promieni słonecznych. Dlatego też może być stosowany zarówno latem, jak i zimą. Istnieją jednak również takie preparaty, po zastosowaniu których należy unikać nadmiernego nasłonecznienia czy mrozu. Szczegółowych informacji zawsze udzieli pracownik gabinetu kosmetycznego.

Przeciwwskazania

Jak w przypadku większości zabiegów na twarz z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii, również w przypadku terapii kwasami medycznymi istnieją przeciwwskazania. Z zabiegów z użyciem peelingów chemicznych należy zrezygnować, jeżeli na naszej twarzy występują podrażnienia, choroby skóry (łuszczyca, grzybica), lub opryszczka.

promocje

PROMOCJE - SIERPIEŃ !!

Zabiegi na twarz:

MONTIBELLO OXYGEN terapia dotleniająca tylko teraz 199 zł zamiast 240 zł 

SKEYNDOR ETERNAL terapia anti-age  tylko teraz 189 zł  zamiast 230zł

MONTIBELLO HYDRIUM  zabieg intensywnie nawilżający tylko teraz 149 zł  zamiast 190 zł

DODATKOWO peeling kawitacyjny do zabiegu tylko teraz 20 zł zamiast 40 zł

Zabiegi na ciało:

Peeling ciała + maska na całe ciało z przemasowaniem tylko teraz 109 zł